Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Igrači i treneri

Igrači i treneri Raspravljajte o igračima i trenerima koji nisu našem klub

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 09-01-2010   #226
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

ne seri ivan....

A ronaldo je koliko sezona bio u milanu?? pričaš gluposti...


Vieira koji je iz Juventusa nakon jedne sezone prešao u Inter nije izdajica...

a ronaldo koji je na zalasku kariere, kada ga nijedna veča ekipa nije željela za jednu sezonu prešao u Milan koji mu je nudio mjesto među prvih 11 i mogučnost da igra sa Kakajem, Patom itd itd....a čak nije ni bio direktan transfer..a i okolnosti su bile sasvim drugačije...


I neznam šta ste toliko obsjednuti sa tim "izdajicama"...

Izdajica je igrač koji na vrhu svoje kariere pređe direktno u vrste tvog največeg rivala, ili kad igrač koji igra godinama, igrač koji je zamalo legenda jednog kluba pređe direktno kod rivala...to je izdajica...

ako je ronaldo izdajica...šta su onda Seedorf, Pirlo, Dario Šimič ...šta
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #227
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Mozda zato sto mi je draze da gledam Zanettija, koji ce poginuti za Inter, koji voli Inter kojem pare nisu u prvom planu nego Vieiru koji je dosao samo da se nakupi love
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #228
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
ne seri ivan....

A ronaldo je koliko sezona bio u milanu?? pričaš gluposti...


Vieira koji je iz Juventusa nakon jedne sezone prešao u Inter nije izdajica...

a ronaldo koji je na zalasku kariere, kada ga nijedna veča ekipa nije željela za jednu sezonu prešao u Milan koji mu je nudio mjesto među prvih 11 i mogučnost da igra sa Kakajem, Patom itd itd....a čak nije ni bio direktan transfer..a i okolnosti su bile sasvim drugačije...


I neznam šta ste toliko obsjednuti sa tim "izdajicama"...

Izdajica je igrač koji na vrhu svoje kariere pređe direktno u vrste tvog največeg rivala, ili kad igrač koji igra godinama, igrač koji je zamalo legenda jednog kluba pređe direktno kod rivala...to je izdajica...

ako je ronaldo izdajica...šta su onda Seedorf, Pirlo, Dario Šimič ...šta

1. ne jedi...
2.nije bitno kolko je igrao u milanu vec cinjenica da posle 5 sezona u interu ti predjes u milan. to znaci da se nije vezao za inter uopste, dok se vieira i mogao ne snaci u juve posle samo 1 sezone
3. oni u interu nisu napravili nista
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #229
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Neznam o cemu je bas rasprava... ali evo:
1. Ronaldo nije bio izdajca
2. Viera nije izdaica

To je mozda bio Ibrahimovic... Sedorf je otisao zbog Ronaldo... Pirlo zbog nase krivica, Simic isto...
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #230
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
2.nije bitno kolko je igrao u milanu vec cinjenica da posle 5 sezona u interu ti predjes u milan. to znaci da se nije vezao za inter uopste, dok se vieira i mogao ne snaci u juve posle samo 1 sezone
3. oni u interu nisu napravili nista
odgovor na 2:

ronaldo koji je na zalasku kariere, kada ga nijedna veča ekipa nije željela za jednu sezonu prešao u Milan koji mu je nudio mjesto među prvih 11 i mogučnost da igra sa Kakajem, Patom itd itd....a čak nije ni bio direktan transfer..a i okolnosti su bile sasvim drugačije...

odgovor na3.:

Neki nisu, ali ne možeš reči za seedorfa da ništa nije napravio...


I šta sad svi igrači trebaju da se vežu na klubove?? Neki ljudi ne doživljaju te stvari kao ti...

Zamisli...ronaldinho ne igra ništa u milanu...godine idu, on želi da igra na SP...dođe real i ponudi mu igranje sa kakajem među prvih 11...Tvoja logika je...ne smije iči, igrao je nekoliko sezona za barcu...vezao se je za njih...neka bolje ode u mirovinu...ma daj...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #231
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

@ Grujinho
A bil ti preso iz Intera u Milan ma sta ti oni nudili???
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #232
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by Grujinho View Post
odgovor na 2:

ronaldo koji je na zalasku kariere, kada ga nijedna veča ekipa nije željela za jednu sezonu prešao u Milan koji mu je nudio mjesto među prvih 11 i mogučnost da igra sa Kakajem, Patom itd itd....a čak nije ni bio direktan transfer..a i okolnosti su bile sasvim drugačije...

odgovor na3.:

Neki nisu, ali ne možeš reči za seedorfa da ništa nije napravio...


I šta sad svi igrači trebaju da se vežu na klubove?? Neki ljudi ne doživljaju te stvari kao ti...

Zamisli...ronaldinho ne igra ništa u milanu...godine idu, on želi da igra na SP...dođe real i ponudi mu igranje sa kakajem među prvih 11...Tvoja logika je...ne smije iči, igrao je nekoliko sezona za barcu...vezao se je za njih...neka bolje ode u mirovinu...ma daj...
pa naravno da ronaldinho ne treba preci u real
a za ronalda nemas vise sta reci, covek je izdajica i .
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #233
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Quote:
Originally Posted by Dzenan_Inter View Post
@ Grujinho
A bil ti preso iz Intera u Milan ma sta ti oni nudili???
Ja bih presao... ako ne igram, ako ne se slazem sa soigracima, ako ne dobijam platu... JA BIH.... ti i ivan imate pogresno svakanje....
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #234
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Ja NIKAD ne bih mogo zamijenit dres Intera za onaj sugavi Milanov il Juvetov pa makar istruho na klupi u Interu...i normalno da je izdaja navijaci te tolko volili,klub ti tolko dao,lijecio te 3 god i ti onda dodjes u Milan.volio sam Ronalda vise neg oca al me razoocaro totalno kad je otiso u Milan...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #235
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Slušajte...

Fudbaleri su profesionalci i fudbal je njihov posao...naravno, neki ljudi čak i fudbaleri vežu se za jedan klub i nebi mogli otiči kod prijateljskog kluba, kamoli kod rivala (Zanetti)...


a neki ljudi na to ne gledaju tako...Ronaldu je nakon one ozljede kariera visila u zraku i tada se pojavio milan, koji mu je garantirao mesto među prvih 11 i igranje na največem nivou...šta je trebao uraditi??

Poslati sve u k**** i prestati igrati nogomet?



A vi/mi smo navijači, koji nikad nečemo moči gledati REALNO na te stvari...ako smo realni...


ronaldo je interu dao mnogo, da nije bilo onih ozljeda možda bi bio i najbolji igrač u istoriji Intera...nikad nije pljuvao po našem klubu, a ono slavlje nakon gola je normalno, pošto su ga baš ovakvi nezahvalni navijači kao što je Ivan pljuvali čim je došao na teren...znam, on je po vašem mišljenju trebao šutjeti, pošto je igrao za Inter i navijači su mu trebali jebat sve po spisku...

Zamislite da igrači PROFESIONALCI razmišljaju kao vi/mi...Ronaldo pređe nakon jedne sezone u Barcelone u Inter...u Interu bio je uspješan ali nije osvojio ono što je najviše želio, Serie A i CL... Pojavi se Real koji nudi ogromne novce i suigrače koji su na papiru garantirali trofeje... I sada bi on po vašem mišljenju trebao reči NE, bio sam u barceloni, ne smijem to uraditi...i isto tako kad je iz Reala išao u Milan...

Isto Seedorf naprimer...Iz intera gde je bio standardan prešao je direktno u Milan ali naravno on nije Izdajica, jer on nije ništa napravio za Inter, a Ronaldo je največe govno na svijetu...

Čovjek je nizozemac, u Interu mu nije išlo kao što je očekivao i došla dobra ponuda bilana...Možda su mu ponudili i veču platu, sa čime bi garantirao sebi i familiji još kvalitetniji život...ali ne ON nebi smeo da pređe pošto je igrao za Inter...I zamislite da nije otišao...pa čovjek bi imao totalno drugačiju karieru, možda bi propao u Interu tko zna, a u Milanu je osvojio SVE...od CL, svetskog kupa itd itd...

I TU SU I PITANJU LJUDSKI ŽIVOTI I NJIHOVE KARIERE...nema tamo prostora za takve emocije...Ljudi su cijeli život, davali sve od sebe da osvoje trofeje koje su kao dječaci sanjali, i sada Seedorf naprimer nebi smeo to da napravi jer je igrao za Inter...

nadam se da sam vam bar malo objasnio....i izvinjavam se za off topic

Last edited by Grujinho; 09-01-2010 at 20:07.
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #236
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Totalno smo off topic...Ti mislis da nije bio ni jedan drugi klub koji je htio Ronalda kad je iso iz Reala ??? sto nije bio cojk pa reko odo odma u brazil,a neeeeee odo ja u milan...kad sam Barsi uvalio sto sam preso u Real ssacu u Milan da s*ebem i Inter.neg on je djubre od cojka i to treba shvatit ma kolko ti bio drag...
a Seedorf je druga prica njega se Inter htio rijesit jer nije bio nes u Interu i nasi glupani poletili dali ga milanu...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #237
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Quote:
Originally Posted by Dzenan_Inter View Post
Totalno smo off topic...Ti mislis da nije bio ni jedan drugi klub koji je htio Ronalda kad je iso iz Reala ???

da si pratio RONALDA znao bi, da je on tada rekao da još ne želi u brazil, jer misli da može kvalitetno igrati u evropi i osvajati trofeje...i tada je jedino Milan bio korektan...


ali ja sam svoje rekao što se tiče ovih izdaja i sličnih sranja...vi imate mišljenje navijača...niste ni 5% realni kod ovih stvari, i ja ne želim da vas uvjeravam u suprotno...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #238
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Ma daj idi igraj za bilo koga drugog ako si imalo zahvalan na svemu sto ti je Inter pruzio,a ne on je odma poletio u Milan...navijacki ili ne navijacki to je nepostovanje prema klubu koji ti je spasio karijeru i koji te trpio povrijedjenog 3 god i ciji su te navijaci volili ko Boga...
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #239
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

tako je dzenane, on je tim potezom pljuno svakog navijaca u lice
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 09-01-2010   #240
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Quote:
Originally Posted by Dzenan_Inter View Post
Ma daj idi igraj za bilo koga drugog ako si imalo zahvalan na svemu sto ti je Inter pruzio,a ne on je odma poletio u Milan...navijacki ili ne navijacki to je nepostovanje prema klubu koji ti je spasio karijeru i koji te trpio povrijedjenog 3 god i ciji su te navijaci volili ko Boga...
ma sta je poletio,sta pricate pa sto mu Inter nije ponudio ugovor,i koliko se sjecam Inter je dobio masne pare za Ronalda, covjek je vidio da nemoze nista osvojiti s Interom i tako je i bilo, otisao je i hvala mu na svemu,Milan je bio konkretan i dosao je covjek da odigra bar jos koju tekmu na visokom nivuo..trebamo svi biti sretni i zadovoljno sto jednom mozemo reci da je RONALDO najbolje godine igrao kod nas.. i nastavite ove prepirke negdje drugo jer ovdje je Patrick Vieri zasluzio da mu pokazemo postovanje za sve sto je uradio za nas klub...
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic