Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 03-02-2013   #31
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

po vidjenom za ovo vremena kovacic ce da bude strasan veznjak !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2013   #32
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

3-1 YEAH!!! Koliko Siena ima pobjeda 6? Od toga dvije protiv nas
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2013   #33
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nisam gledao drugo poluvrijeme, žao mi je jer nisam vidio nositelja igre od 46' . Jedno sam vidio, rezultat, što dovoljno govori o našoj igri. Jedno je sigurno, nama je trebalo samo jedno pojačanje, a to je Diego Milito , otkako njega nema, patimo se.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 03-02-2013 at 18:42.
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2013   #34
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Huska is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2013   #35
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

mali je strasno odigrao ! da nje kivu napravio onu glupost preorkenulo bi se , siguran sam u to !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2013   #36
emperor
Reserve
 
emperor's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Vitez, BiH
Age: 34
Posts: 814
Default

............Handa..............
Zanetti...Rano...JJ....Pereira
............Kuz............
.....Guaro.....Cambi......
.....Kova....Cassano.....
...........Milito.............

Ovo je najjace sto imamo ... ako ne vratimo 4-icu nazad necemo ni u EL..
emperor is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2013   #37
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Drago mi je da se odmah prvu utakmicu pokazao, samo se nadam da to neće biti jedina iskra kao kod Benassija. Nisam ga gledao ali vjerujem vam.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2013   #38
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Eh sad rezime drugog poluvremena


Guarin je i u nastavku pokazao da nije djaba dobio poziv na Super Bowl, a suska se da su i agenti CIA bili na stadionu i zapisivali nesto.
Navodno culi su da su iranci i koreanci zainteresovani za njegove usluge, posto jos uvijek njihove rakete nemaju dovoljan domet i Guarina vide kao idealno rijesenje.

Ameri su vec spremili svoj anti-teroristicki odred da prati Guarina.

Nasa najveca tragedija je to sto nam je igrac koji je operisao srce najbolji na terenu, od ostalih standardnih, nezz mozda jedino Nagatomo tu i tamo.

Sto ce tice POJACANJA

Lepi - njega su vec dovoljno ocrnili

Kovacic - usao u drugom dijelu, da budem iskren nezz sta treba ocekivati od njeg, sta Strama zeli od njeg... Imao je par dodavanja u stilu JZ (znaci sve nazad), dva-tri puta je krenuo naprijed al igraci Siene su brzo reagovali i zaustavili ga.

Kuzmanovic - najbolji od ovih novih igraca (to ne znaci da je bio odlican ), igrao je na 3 razlicite pozicije danas i bio je ono....ne previse los

Roki - napokon dobio priliku i odmah se pokazao da moze biti koristan (ukazivao je pomoc igracu Siene koji se ozlijedio)


Mislim da je krajnje vrijeme da Strama odustane od 3-5-1-1 i od forsiranja Guarina na poziciji ofanzivnog veznog.

Btw ako je nekog strah ko ce da nam izvodi slobodnjake u iducoj utakmici posto nece biti Chivua, have no fear - Gargano is here! Covjek ima samo dva lika u zivom zidu i pogodi u zivi zid ako to nije preciznost onda stvarno nezz sta je

Sta smo naucili iz ove utakmice?

BOLZONI JE ZARASTO. Mora se i osisat i obrijat!

p.s. trener siene ipak nije igrao na inter
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca

Last edited by hulle; 03-02-2013 at 19:50.
hulle is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2013   #39
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Šta reći, koju poruku poslati? Mrzim što ovo moram reći ali Strama ne zna šta radi, znači, gubimo i šta on radi: izbacuje najkreativnijeg igrača Cassana i ubacuje Rocchija koji više ni gol ne zna dati a da ne govorim stvoriti kakvu priliku, druga izmjena: izbacuje Guarina a ubacuje Gargana koji jedino što zna uradit je otet loptu (a ni u tome nije najbolji). Jedino što je dobro uradio je na poluvremenu ubacio Kovačića umjesto Schelotta (a i to sam mu ja rekao ). Ali ne treba mijenjati Stramu, jer neće dovesti nikoga klasnog, pa bolje je da gledam Stramu ako ništa mlad je i možda će nešto naučiti, nego da dovedu nekog penzionera kao što je Ranieri, a takvog bi Moratti doveo. Kod ove formacije 3-5-2 puno slobodnog i nebranjenog prostora se ostavlja po krilima i mislim da bi najbolje bilo da se vrati na 4-oricu u odbrani, a formacija nek bude 4-2-3-1 ili 4-3-3 jer ovo stvarno ne ide pa ne možemo više nikoga pobijediti čak ni posljednjeplasiranu Sienu, čak ni kod kuće Torino, ni u kupu, ni u evropskoj ligi, nigdje. Jedino me raduje jedna stvar: Prošli put kad smo izgubili od Siene je bila ista ovakva situacija, nismo mogli pobijediti sve je bilo loše, ali nakon te utakmice smo zaredali 10 uzastopnih pobijeda pa jedino nam ostaje nada da će i sada nešto slično biti. Nada zadnja umire

Last edited by Biscione; 03-02-2013 at 19:52.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2013   #40
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
Kovacic - usao u drugom dijelu, da budem iskren nezz sta treba ocekivati od njeg, sta Strama zeli od njeg... Imao je par dodavanja u stilu JZ (znaci sve nazad), dva-tri puta je krenuo naprijed al igraci Siene su brzo reagovali i zaustavili ga.
Zašto ga onda ajdin hvali?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2013   #41
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Šta reći, koju poruku poslati? Mrzim što ovo moram reći ali Strama ne zna šta radi, znači, gubimo i šta on radi: izbacuje najkreativnijeg igrača Cassana i ubacuje Rocchija koji više ni gol ne zna dati a da ne govorim stvoriti kakvu priliku, druga izmjena: izbacuje Guarina a ubacuje Gargana koji jedino što zna uradit je otet loptu (a ni u tome nije najbolji). Jedino što je dobro uradio je na poluvremenu ubacio Kovačića umjesto Schelotta (a i to sam mu ja rekao ). Ali ne treba mijenjati Stramu, jer neće dovesti nikoga klasnog, pa bolje je da gledam Stramu ako ništa mlad je i možda će nešto naučiti, nego da dovedu nekog penzionera kao što je Ranieri, a takvog bi Moratti doveo. Kod ove formacije 3-5-2 puno slobodnog i nebranjenog prostora se ostavlja po krilima i mislim da bi najbolje bilo da se vrati na 4-oricu u odbrani, a formacija nek bude 4-2-3-1 ili 4-3-3 jer ovo stvarno ne ide pa ne možemo više nikoga pobijediti čak ni posljednjeplasiranu Sienu, čak ni kod kuće Torino, ni u kupu, ni u evropskoj ligi, nigdje. Jedino me raduje jedna stvar: Prošli put kad smo izgubili od Siene je bila ista ovakva situacija, nismo mogli pobijediti sve je bilo loše, ali nakon te utakmice smo zaredali 10 uzastopnih pobijeda pa jedino nam ostaje nada da će i sada nešto slično biti. Nada zadnja umire
Čitaš mi misli.Strama se malo pogubio,al ajd...vjerujem da je nešto naučio.3-5-2 je koristila neko vrijeme,više ne ide i treba mijenjati.Očekujem to u jednoj od narednih utakmica.

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
Roki - napokon dobio priliku i odmah se pokazao da moze biti koristan (ukazivao je pomoc igracu Siene koji se ozlijedio)



A Kovu još ne možemo ocijenit,ne dok ga Dera ne pogleda
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2013   #42
verma_interista
Primavera
 
verma_interista's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Posts: 464
Default

Ja samo ne mogu da vjerujem da je Inter doveo onog kosonju Schelota, majko moja koji je ono panj, pa onaj frajer veze nema, bukvalno..igrao je poluvrijeme nije se sastao s loptom..niti ima brzinu, niti pregled igre, nista, nevjerovatno!
U BiH premier ligi ima puno boljih igraca za 50 000 eura!

Sto se tice taktike, uzas, Strama treba da ide iz Intera dok je jos moguce dostici poziciju koja vodi u LP!
verma_interista is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2013   #43
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Strama ako ne dobije slijedeću trebao bi dobiti nogu. Dobio je pojačanja koja je htio, nema više izgovora.

Pošto me prozivate, ako je tačno ono što je hulle rekao za Kovačića (ne vidim razloga zašto ne bi bilo), onda nismo ni sa njim ništa novo dobili.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2013   #44
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 03-02-2013   #45
brexy
New member
 

Join Date: Feb 2013
Posts: 4
Default

Andrea Stramaccioni molim vas napusitit klupu svetog kluba <3 forza inter
brexy is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 01:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic