Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Europa liga

Europa liga Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 21-08-2014   #16
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ovaj Jonathan pojma nema a ni Botta. Pod hitno se resavati tih dvoje dok je jos vreme.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #17
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jesi li ti gledao utakmicu? Čuj Jonathan pojma nema. E svašta.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #18
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Johnny je asistirao i po Deri je odmah najbolji bek, ali to što je imao 15 izgubljenih lopti samo u prvom poluvremenu (najviše od svih na terenu) to valjda nije važno. Nek zamoli Dodu da nakon treninga ostanu zajedno da ga malo uvježbaje .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #19
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Ma sta vi znate ?? I za bottu govorite momak sasvim pristojno odigrao
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #20
Greg89
Pulcini
 

Join Date: Jan 2013
Posts: 18
Default

Da me za*ebete i sa botu i dzonatana -.-
Nemojte da se lazemo ljudi,mnogo su tanki za nas tim

---------- Post added at 14:29 ---------- Previous post was at 14:28 ----------

I da guarina.za 10 bih ga prodao da se pitam
Greg89 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #21
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Johnny je asistirao i po Deri je odmah najbolji bek, ali to što je imao 15 izgubljenih lopti samo u prvom poluvremenu (najviše od svih na terenu) to valjda nije važno. Nek zamoli Dodu da nakon treninga ostanu zajedno da ga malo uvježbaje .
Evidence please .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #22
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Evidence please .
Pročitao na forzainterforums.com, tačno je da nije oficijelni uefin izvještaj ali mi djeluje uvjerljivo (pogotovo što je postao "InterData"):

-Icardi scored with his only shot on target.

-Icardi's goal was his first in European competition.

-Half time possession: Stjarnan 24.6% - 75.4% Inter

- Stjarnan completed only 67 passes in first half, compared to Inter's 299.

- Jonathan lost 15 balls in first half, more than any other player on pitch. Vidic and M'Vila just 3 each.

- Most passes in first half vs Stjarnan:

Kovacic - 52
Juan - 48
Ranocchia - 44

- No player completed more successful dribbles in first half than Kovacic, with 3
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 21-08-2014 at 15:17.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ubjeđen sam da on broji ubačaje sa strane kao izgubljene lopte, što je smiješno. Preko njega smo napadali cijelo prvo poluvrijeme, on je uputio najviše ubačaja tako da je normalno da će biti i nepreciznih pogotovo ako računaš da je samo jedan napadač u petercu.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #24
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma daj Jonny je smeh igrač to svi mi znamo, samo dera i ajdin ga hvale (mora da su na nekim drogama ) ja se izkreno nadam da nas njih dvoje zajebavaju. Hvala bogu pa mu iztiče ugovor 2015 i nadam se da ga više nečemo gledati.

prve dve sezone katastrofa, posle ova sezona kao dobra, a sad opet je počeo srati. Sve stranice su ga proglasile najslabijem igračem na terenu (ocene 5-5,5). Čovek je drvoseča, nezna štopati, lopta se odbija od njega ko od drveta, maši golove sa jednog metra ko Torres, nemore nekih lepih passova uhvatiti kao što se videlo juče, dosta puta zapliva po terenu ko neki primaverac.... stvarno čovek je material za kakvu Parmu, Genovu a ne za naš Inter kojeg želim na vrhu evrope, tu za Jonnya mesta nema to se videlo več tri godine u nazad kad je došao i još uvek neznam šta radi taj igrač na našoj squad listi. Meni je još uvek žao što smo se mi prejeftino rešili Faraonija koji mi je bio odličan igrač za beka, sada bi imali igračinu da smo ga forsirali dalje.

Botta takodje, more on vrtiti one u argentinskoj ligi ali tu nemore ništa pokazati, za njega je Chievo i Livorno da se tamo malo razigra pa če se tek onda videti šta je sposoban, on je za mene prosečan igrač i ništa više. Nije on za Inter a još posebno da ga čekamo kad če proraditi. Pored igrača mi nemamo igrač niti se moremo zanjeti na njega na velikih utakmicama a često se povredi.

Takve igrače mi ne trebamo u timu bolje uključiti primaverce poput Mbayea, Tassija i ostalih pa sa njima igrati a ne ove fukare.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #25
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ubjeđen sam da on broji ubačaje sa strane kao izgubljene lopte, što je smiješno. Preko njega smo napadali cijelo prvo poluvrijeme, on je uputio najviše ubačaja tako da je normalno da će biti i nepreciznih pogotovo ako računaš da je samo jedan napadač u petercu.
Što nije brojao Dodi? Više smo napadali preko njegove strane.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #26
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Quaresma#7 View Post
prve dve sezone katastrofa, posle ova sezona kao dobra, a sad opet je počeo srati. Sve stranice su ga proglasile najslabijem igračem na terenu (ocene 5-5,5). Čovek je drvoseča, nezna štopati, lopta se odbija od njega ko od drveta, maši golove sa jednog metra ko Torres, nemore nekih lepih passova uhvatiti kao što se videlo juče, dosta puta zapliva po terenu ko neki primaverac....
1. Linkovi
2. Ti utakmicu nisi gledao , jer da si gledao reći da je Jonhy ne zna primiti je kao reći da CR igra za Stjarnan. Frajer je prima poput CR a on kaže lopta se odbija od njega - možda si prolupao lončiće i misliš na Icardija.
3. Vidjelo se da ga je Kovačić precjenio jakim loptama, odnosno da nije toliko brz, a ne da ih ne zna "uhvatiti".
Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Što nije brojao Dodi? Više smo napadali preko njegove strane.
Pitaj svog statističara koliko je Dodo imao kroseva .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #27
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Po meni Botta je juce bio najgori na terenu,zao mi ga je jer sam bas navijao da ostane kod nas ali of njega nema leba.Svaki put kada je krenuo u prodor bio je zaustavljen,deluje jako slabo i neubedljivo i vidi se da je povreda ligamenata koju je imao dok je bio na vrhuncu forme ostavila veliki trag i pitanje je da li se uopste Botta moze vratiti na staro.Sto se Dzonatana tice,on za mene nikad nece biti dobar igrac i mogu se kladiti da ce ga izbaciti prosecni Ambrozio u toku sezone.Sto se Interovih bekova tice,za mene je Dodo bez konkurencije najbolji,radi tacno ono sto se od jednog beka ocekuje,5 puta je tehnicki potkovaniji od svakog drugog beka Intera i bolji je dribler,i sto je najvaznije ima najbolji centarsut,i uz sve to dosta je mladji od ostalih bekova.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2014   #28
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Isplatilo se NEspavati.

Nismo igrali nista extra, tipa velikih ekipa, ali ako nista bilo smo dominantni protiv ovih konobara, sto je prava rijetkost da je Inter domanantan protiv nekog.

Moram reci da me je i ova ekipa Strlrlbelhgt iznenadila, ljudi su znali da se nakon poluvremena mijenjaju strane, to je veliki uspjeh s obrzirom na ligu u kojoj nastupaju

3 gola....djavlu malo bilo

Dajte nam jos kafanskih ekipa da se igramo

---------- Post added at 20:44 ---------- Previous post was at 20:40 ----------

Steta sto onaj sut Osvalda nije bio malo nizi, al fino je i kad se precka spici

Nadoknadio je to D'Ambro kasnije ...
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #29
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
1. Linkovi
2. Ti utakmicu nisi gledao , jer da si gledao reći da je Jonhy ne zna primiti je kao reći da CR igra za Stjarnan. Frajer je prima poput CR a on kaže lopta se odbija od njega - možda si prolupao lončiće i misliš na Icardija.
3. Vidjelo se da ga je Kovačić precjenio jakim loptama, odnosno da nije toliko brz, a ne da ih ne zna "uhvatiti".

Pitaj svog statističara koliko je Dodo imao kroseva .
Inter.it, fcinternews, goal... Nadji sam dovoljno si pismen i znas pratiti to.

Ne trebam gledati tu utakmicu da se vidim o kakvom igracu je rec. Na zalost gledam ga vectri godine i buranija ziva od igraca. Muka mi je kad ga vidim na terenu uvek smo imali world class bekove a ne to, maicon, zanetti... Na sta spadesmo nadam da ga ambro izbaci van... Super je poceo.

Ja ne razumem il siti corav ili sta pogledaj dodoja na levo a jonnya desno razlika nebo i zemlja. I ne mislim se vise razpravljati o toj seprtlji steta svakih slova. Na utakmicama on dovljno pokaze svoj talenat.... Jebo ga onaj ko ga salje na teren.

Na zalost kova je mislio da ima igracinu na beku ali se kasnije setio kad je vec loptu poslao sjetio se da je tamo jonny i da nema dva dodoja u igri.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 22-08-2014   #30
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

To sto si napisao Q kao da si mene pitao,ali bukvalno dovoljno je pogledati sta radi Dodo po levoj strani a sta Dzonatan po desnoj i sve je jasno kao dan.Pa momak je tek dosao a vec postigao i gol i asistirao nekoliko i konstantno je odlican od pocetka priprema,kako protiv amaterskih ekipa tako i protiv Rome,Reala i Utd-a,a Dzonatan kad je stigao 2 god. nije mogao sastaviti se sa samim sobom,ma prosek teski od igraca i paprika obicna.

---------- Post added at 01:26 ---------- Previous post was at 01:25 ----------

Ma Ambrozio ga izbacuje kao 2x2,znaci siguran sam.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic