Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 05-12-2015   #151
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Perko zabio 2 gola, kakva dva gola dera leba ti, dva gola sa gol linije, frajer igra nedo ti bog, kazem videcemo ko ce bolju statistiku imati na kraju, Sacir je mnogo agilniji i pokretniji, Perisic se nemoze sastaviti od kad je dosao.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2015   #152
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kažu Shaqa traži Barca nakon dvije asistencije u 14 utakmica.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2015   #153
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

900 min. 3 asista, videcemo na kraju, ovakav Perisic u Stouku ne bi prdno kad protiv Verone i slicnih nemoze nista

---------- Post added at 20:40 ---------- Previous post was at 20:39 ----------

Vidim Perke odlican, eno ga u startnoj veceras, hahaha
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 05-12-2015   #154
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Perko je prdio u Wolfsima, možda mu bolje odgovaraju manji klubovi (nije baš da su mali ), prdi i u Hrvatskoj repki.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2015   #155
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ipak mislim da bi bilo najbolje da perko ode za lepe pare. Nije in igrac za nas... bolje nam je Shaq legao jer je versatilniji od Perke.

Ali ipak nijedan ovo dvoje nije dovoljno dobar cak Lamela bi nam bolje sjeo. Super bi nam legao kakav Ben Harfa, Vasquez, Laccazzete, Pastore, Verratti, Vietto.... takve trebamo.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2015   #156
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ma Biabiany je super legao, samo dovesti boljeg CF-a, otkupiti Ljajića i ima da haramo.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-12-2015   #157
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Just wait and see
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2015   #158
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

http://sportsport.ba/ino_fudbal/ljud...vremena/180029
Tako to radi majstor
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2015   #159
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Šta puše ovi na sportsport.ba . Čuj remek djelo za sva vremena, ja kontao predriblao cijeli protivnički tim. Svašta..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2015   #160
Slasher
Primavera
 

Join Date: Mar 2013
Posts: 308
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Jasno ko dan da smo debelo usrali njegovim tjeranjem iz kluba, a forsiranjem Perisica.
Slasher is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2015   #161
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jasno ko dan :

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2015   #162
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Zabo Sacir 2 komada danas Evertonu na Gudisonu, drugi za spice, polusezona, 2 gola 3 asista, u PL u dresu Stouka, nije lose, dok raspali Perisic nemoze prdnuti u Interu, ja sam odma rekao na pocetku da je to Mancinijeva brljotina teska i tako ce se i pokazati na kraju, samo budala moze dati Sacira i dovesti Perisica 3 godine starijeg i jos skupljeg, kakav glupan Mancini.

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:06 ----------

Cuj dere sto umanjuje lepotu pogotka kao ja mislio predriblao celi tim, hahaha, sve ce covek reci samo ne bi li opravdao Mancinija karinu.

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

Btw, kad smo vec kod Sacira i togs da ga je Nancini najurio zbog Perisica, napomenuo bih da je i Lamela danas postigao jos jedan gol danas, svoj 9. u 1550 odigranih minuta, a upisao je i 4 asista, jos jedan koga Mancini nije hteo zbog Perisica.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2015   #163
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nemoj mi reći da je remek dijelo za sva vremena . Ovakvih golova svako kolo bude bruku, ništa posebno.

Perko 2 gola više, Šačir dvije asistencije više. Sile, stvarno počinjem vjerovati da ti je Manci kresn'o simpatiju, jer da neko toliko mrzi trenera sa kojim smo na prvom mjestu na polusezoni nakon toliko dugo, ne mogu da shvatim .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2015   #164
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Šta puše ovi na sportsport.ba . Čuj remek djelo za sva vremena, ja kontao predriblao cijeli protivnički tim. Svašta..
Quote:
Originally Posted by dera View Post
Nemoj mi reći da je remek dijelo za sva vremena . Ovakvih golova svako kolo bude bruku, ništa posebno.
Nevjerovatno kakvo ti je razmišljanje. Shvaćaš li ti kakvu tehniku i osjećaj moraš imat za jedan ovakav gol? Nikad mi nisu bili jasni ljudi koji više cijene golove sa 40m ili kada igrač predribla 4-5 igrača i zabije umjesto ovakvih tehničkih golova kakve mogu samo majstori. U brazilskoj ligi u svakom kolu padne par golova gdje igrač predrbila pola tima ali slabo koji od njih umije nešto ovavo uradit.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 28-12-2015   #165
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Morao sam opet pogledati, rek'o možda sam pogrešan video pogledao, i ne mogu vjerovati da ovo možete smatrati nekom tehnikom.

Ovo je tehnika:
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 28-12-2015 at 22:44.
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic