Beneamata - FC Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice

Utakmice Razmjenjujte mišljenja o taktici i sastavu za naredne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 19-08-2011   #346
dera
Golden member

dera's Avatar

Majstor ostaje majstor, kako samo prebaci golmana . Cambi dobro uocio Diega.
---forlan-milito
-----snajke
obi---cambi--zanetti
chivu-sam-luc-jona
----castell
Old 19-08-2011   #347
hulle
Head coach

hulle's Avatar

Send a message via MSN to hulle

kakav je to sastav dera? pokusavas napraviti najsporiju ekipu svijeta hahahah
Old 19-08-2011   #348
dera
Golden member

dera's Avatar

Mozda spora, ali iskusna, trenutno nemamo boljih. Onaj Jona je pravo spor. Gledao sam pregled protiv Juvea, mnogo lose - izvlacimo zadnju liniju previsoko - ali nije to problem, problem je sto tada igramo jako losu zonalnu igru i vucinic je par puta ostao sam 1:1 sa Castelazzijem.
Old 19-08-2011   #349
adiK
Assistant coach

adiK's Avatar

Send a message via MSN to adiK

Ukratko, skripi na svim pozicijama, na srecu ili nesrecu mi smo sve svoje prilike iskoristili, oni nisu. Odbrana smijesna protiv djubrentusa, Vucinic pravio budale od nas. Veza, posebno Stankovic, kriminalna, nesto bolje izgledalo protiv Milana kad je zaigrao Cambi, ali vidi se da nije tu od pocetka. Takodjer i odbrana za nijansu bolja, sa Luciom, s tim sto je Milanu igrao onaj neki Boatengic i Cassano (koji se vjerovatno malo puhn'o prije tekme ). Wally uzasno spor, nikad nije ni bio neki sprinter, ali nije igrao ovu formaciju i stil daleko od gola.

To je to, treba nam osvjezenje u odbrani, u vezi jedan CM, i po mogucnosti jedno krilo, jer kad pogledam odbranu i sredinu, zaboravim da Ricky ne moze potrcat, a Pandev ne zna kud ide. Mozda se tu moze i improvizirati s Coutinhom, ali u odbrani su nam tanke opcije, u sredini koja podnosi veliki teret nemamo takodjer sirinu, prodali smo Marigu, Sulju necu spominjati, a Deki je postao mlohav.
Old 19-08-2011   #350
dera
Golden member

dera's Avatar

Ma ne mozemo igrati sa onoliko izvucenom zadnjom linijom i to je kraj. Nema potrebe smjeniti The Walla zbog glupe taktike.
Old 19-08-2011   #351
Herrera
Giovanissimi

gleda protiv juventusa ..... pandev se sa loptom nije moga sastati , a i kad bi dosa u kontakt sa istom izgubija bi je , motta je vise vremena provea na podu žaleći se nego aktivno igrajuci , chivua nema smisla spominjat taj je izgubljen slucaj po meni prakticki kriv za prvi gol,sve u svemu imali smo serece sto juve nije bolje iskoristio onih par situacija 4 na 3, , dejo je ima 2 ockej suta na gol i to je to ostalo nema smisla spominja , wes mi se cino neobicno razigran ..... a sto se tice alvareza nisam gleda drugu utakmicu ali u supercupu se vidjelo da je lik kronično spor ...
Herrera is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2011   #352
nrzr_shp
Primavera

nrzr_shp's Avatar

losa predstava u svakom slucaju... alvarez je kronicno los i spor igrac, veliko razocarenje...
nrzr_shp is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2011   #353
Huska
Head coach

Huska's Avatar

Send a message via MSN to Huska

i Riquelme je bio spor, a opet bio medju najboljim playmekerima u svijetu...Xavi je mogao uciti od njega kako se igra...

a vidim vec ste osudili momka da ne zna, jer odigrao je par prijateljskih utakmica i onda se cudimo sto ne moze niko mlad uspjeti kod nas, pa i kako bi kada nitko ne vjeruje u njega...nakon dvije utakmice odmah je panj...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2011   #354
dera
Golden member

dera's Avatar

Herrera, kako ce lijevi bek biti kriv za primljeni gol jer je pobjegao stoperima?
Old 19-08-2011   #355
Herrera
Giovanissimi

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Herrera, kako ce lijevi bek biti kriv za primljeni gol jer je pobjegao stoperima?
ispravi me ako grijesim ali zar nije on bas krenu u neki nepotrebni dribling i izgubio loptu ....
Old 19-08-2011   #356
Rafael
Team star

Rafael's Avatar

Uz kupnju jednog dobrog krila Pazzini bi opet bio odličan,bez par kvalitetnih centaršuteva on je na terenu ''mrtav'' igrač. slažem se da Alvarezu treba dati još prilike pa da vidimo o kakvom je igraču riječ.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 19-08-2011   #357
Herrera
Giovanissimi

upravo zato smatram da interu treba bar tevez ... igrac koji moze sam sebi stvorit priliku . sto se tice alvareza nisam ga otpisa nego sam samo primjetio da je spor ko blato.
Old 19-08-2011   #358
ajdin
Team star

ajdin's Avatar

Send a message via MSN to ajdin

niko ne govori da je alvarez los igrac al doveden je kao krilni jel tako hehe a ruku na srce frajer je slina na toj poziciji

''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 20-08-2011   #359
Esquivel
Substitute

Esquivel's Avatar

Pozvani za sutra:
Portieri: 1 Julio Cesar, 12 Luca Castellazzi, 21 Paolo Orlandoni;
Difensori: 4 Javier Zanetti, 16 Luca Caldirola, 23 Andrea Ranocchia, 25 Walter Samuel, 26 Cristian Chivu, 37 Davide Faraoni, 39 Davide Santon;
Centrocampisti: 8 Thiago Motta, 11 Ricardo Alvarez, 19 Esteban Cambiasso, 20 Joel Obi, 42 Jonathan, 48 Lorenzo Crisetig;
Attaccanti: 7 Giampaolo Pazzini, 22 Diego Milito, 27 Goran Pandev, 30 Luc Castaignos

Nema Lucia ( prima terapiju zbog udarca kojeg je dobijo za vreme TIM cupa), Stankovica ( valjda je visoka temperatura u pitanju), Sneijdera ( porodicni razlozi).
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 21-08-2011   #360
Motta
Substitute

Motta's Avatar

Zbog Lucia i Stankovica ne zalim komotno neka i ostanu zauvjek tamo gdje jesu samo dzaba smetaju ..uzimaju mladim ljudima mjesto idemo po pobjedu FORZA INTER
Motta is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules