Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2008/09 > Italy Cup

Italy Cup Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu u kup utakmicama

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 23-04-2009   #106
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

hehehe samo ti svrsavaj,a ja cisto da ti kazem ne znam ni loptu primiti tako da bi na svaki prijem trebo svrsit al zato branim ko povampirena buva
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2009   #107
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
dobro ljudi pustiti maura covjek ipak nikada nije igrao nogomet pa mu je sve za svrsit hehehehe
igrao sam i to dosta, nisam kostolomac i balvan nego upravo suprotno, tehnika je sve za mene, zato cijenim dobre poteze, gdje se vidi tehnika, ne samo kod golova, kod svega, ja zato i volim nogomet, za ostale ne znam, badave ti gledat nogomet samo blejanje u tv
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2009   #108
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
sada ubaciti mancinija umjesto burdissa i to je to
mourinho jos nije savladao taj strah, strah od ofanzive, njemu je nezamislivo igrati bez dv
eto, obistini se to, izmjene nisu uticale bitnije na formaciju, ostadose krhin i manci na klupi
dera is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2009   #109
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ovaj pade na loptu a zanetti dobi zuti nizasta

---------- Post added at 22:27 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

al uticu ovi kartoni na ligu ako uticu ni ibra ni zanetti nece igrati sledeci mec??

---------- Post added at 22:33 ---------- Previous post was at 22:27 ----------

ovo je nemoguce kako nas nece

---------- Post added at 22:39 ---------- Previous post was at 22:33 ----------

a jeste budala ovaj materazzi da moze covek da se divi
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2009   #110
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Ma koji promasaji jebo majku nesreca, opet proklinjemo rivasa iz genoe.
A vieira mi je opet los bio, crespo nije imo sanse, ibra najbolji ostalo standardno
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2009   #111
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Nezna se koji je bio gori crespo ili cruz. Ibra odigrao odlicno.Napadamo kao musice bez glave, nezna se ko pije ko placa. Nijemi jasno kako u 90 min kada treba da jurimo gol, lopta je kod cezara u 16 i on dribla odbranu a da i materazzi je odigrao odlicno 80 min
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2009   #112
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Nije se ni moglo proci kad imas samo jednog genijalca u timu koji daje gol i na tanjiru daje dvije asistencije za Cruza i Crespa ali jbg kad su pali u formu a i za pemziju su vise..
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2009   #113
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

šteta igrači su dali sve od sebe, iako istina da nije bilo Ibre...sve je radio danas...sve, pokazao je skoro sve iz svojeg repertoara
I Mourinhu čestitam jer je napravio sve dobro osim nažalost zamjena Cruz-Crespo, i Collovati je to napomenuo, Inter je dosta igrao i na duge lopte i tamo bi bio bolji Cruz koji je i spustio dosta puta uz Ibru, iako ga nije baš išlo danas
Maxwell nekoliko krivi ubačaja s lijeve strane u drugom poluvremenu ali i on je imao par dobrih poteza pogotovo u prvom pol.
Santon mi se svidio taj dečko sa 18godina ima nevjerovatan karakter
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2009   #114
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Mourinho je trebao umesto cordobe ubaciti mancinia ili krhina a ne chivua. Igrali smo fakticki sa 5 u odbranu
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2009   #115
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

definitivno nismo mali srece...ako se ne varam dvije stative...jos par sansi..ibra fenomen...baloteli odlican...materazi mi je falio...uzivao sam dok sam ga gledao.. mislim da smo odigrali dobro posle datog gola, ali smo lose i poceli drugo pouvrijeme...tu je trebalo odmah u ofanzivu..po mom mislejnju smo vie napravili sa cruzom nego sa crespom iako su obijica bili prilicno nevidljivi...
sad jedva cekam izjavu murinaj da procitam bice da kaze svasta...a vjerovatno se opet nameracio na sudije
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2009   #116
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
Mourinho je trebao umesto cordobe ubaciti mancinia ili krhina a ne chivua. Igrali smo fakticki sa 5 u odbranu
ne...burdi je u prvom pol. igrao ispred obrane a cordoba je svaki put izlaziona cassana i ja sam popizdio kad je nekoliko puta za redom napravio prekršaj na cassanu, evo ti žutog i bilo je evidentno da ga treba zamijeniti i tu čestitam Mourinhu jer je napravio isto što sam mislio, stavio Chivua koji je puno agilniji i stavio njega ispred obrane da striknto izlazi na cassana a burdija u obranu

a svi s tim mancinijem, pa taj nije igrao još od kad a tek se nedavno oporavio, koliko je on bio spreman znaju samo mourinho i fizioterapeuti
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2009   #117
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Dobro smo odigrali i steta sto nismo uspeli da damo jos ta 2....zasluzili smo...ibra prelep 1 gol,i svaka cast na njegovoj igri,jednostavno nije imao srece....Jako mi se svidja kako je Mataraci igrao i voleo bi da ga cesce vidim u 1 postavi...Nedostaje mi njegov mentalitet i cela njegova pojaca na terenu...Santon fantastican...E sad nije Murinjo trebao Crespa ubaciti,ne znam necega gol pa to ti je to....a i spor je .....bolje da je Cruz osto....Mario solidan....Nego ovaj Murinjo mi se mnogo vacari sa Casanom majku mu....Nebi se zalio da ga drpimo umesto Milita
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2009   #118
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Cruza je izbacio zato sto ga nista nije islo nocas..nije se moga povezat sa loptom
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 23-04-2009   #119
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

ma dok se ugledao sastav znao sam da nema nikakve sanse za prolaz..umjesto da krenu svi u napad murinjo igra 7-0-3 i samo krhaj duge lopte
to je lose...protiv slabe i opustene sampdorije uspjeli smo pobijediti ali protiv dr ovo definitivno nece proci..samp je vec nekako mislima bila u finalu a njihovi najbolji igrac se dogovara s murinjem u koji ce hotel na fatanje heheh

steta sto juniori nisu dobili sansu i sto se nije igrao napadacki nogomet jer jednostavno ovo je bila utakmica u kojoj su mladi morali dobiti sansu a da ne govorim da se moralo igrati napadacki ali eto murinjo je uporan u toj defanzivnoj taktici i to je glavni razlog za katastrofu u LP
hulle is offline   Reply With Quote
Old 24-04-2009   #120
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Zaboravio sam cordobu kretena koji nema vise forme nikako
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic