Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Opće diskusije > Novosti

Novosti Novosti vezane za Inter Milan

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 28-02-2011   #1
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default Izjave i ocjene nakon Sampdorie




Leonardo : „Prezadovoljan sam nakon pobjede večeras.Imali smo dosta poteškoća protiv Sampe,ali smo uspjeli doći do pobjede na terenu na kojem tradicionalno teško pobjeđujemo.Ovo je zaista važna pobjeda za nas.Julio Cesar je pokazao karakter i sigurnost,no svi su odigrali dobro : kompletna odbrana je bila odlična,vezni red također,Sneijder se neprestano kretao i radio i dao sjajan gol,Zanetti nevjerovatan,odlični Eto'o i Pazzin,vidio sam mnogo dobrih stvari.Pandev i Mariga koji su ušli sa klupe su također odigrali dobro.Ovo je dosta izjednačeno prvenstvo,scudetto će osvojit onaj ko napravi najmanje kikseva.Milan – Napoli ? Sada je već ljepše gledati tabelu,a ako bih mogao birati odabrao bih da odigraju neriješeno.Sljedeća tri kola će dati puno odgovora na sve.Milito spreman za Minhen ? Vidjet ćemo,treba se u potpunosti oporaviti,ne treba mu pritisak.Nagatomo je kompletan bek,jako je važan dio ove ekipe,može igrati i desno i lijevo,dobar je i u skoku iako nije visok“.

Sneijder : „Vrlo važna pobjeda za Inter,sad smo 2 boda iza Milana i 1 ispred Napolia.Odigrali smo dobro,od samog početka smo dobro pritiskali i zaslužili smo pobjedu,koja je jako važna nakon poraza od Bayerna.Za koga ću navijati sutra ? Ni za koga,gledat ću utakmicu potpuno miran“.

Stanković : „Oni su ispred svog gola imali Boeing 777 i brod...Bez zezanja,Samp je imala nekoliko prilika,ali mi nismo odustajali : za nas je ovo bila borba sa vremenom,ali smo na kraju uspjeli.Odigrali smo strpljivo i uspjeli u našem cilju,a to je pobjeda na ovako teškom gostovanju.Milan – Napoli ? U svakom slučaju ćemo smanjit razliku“.

Ranocchia : „Na početku utakmice sam,moram priznati,osjećao bolove,no to je brzo prošlo.Doktori su napravili odličan posao.Bio sam blizu postizanja gola,ali sada je vrijeme da postignem jedan.Jako važna pobjeda za nas večeras“.

Nagatomo : „Bilo je dobro,Leo mi je rekao da idem dosta naprijed i da se otvaram jer sam najbrži.Maicon ? On je moj idol,ja nisam njegova zamjena.Želim da dostignem njegov nivo“.

Ocjene :
Julio Cesar6,5
Nagatomo 6,5
Lucio 6+
Ranocchia - 8
Chivu 6
Kharja 5
Stanković 6
Zanetti 6,5
Sneijder 7
Eto'o 6,5
Pazzini 5+
Pandev - 6
Mariga neocjenjen
Leonardo 6,5
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 06:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic