Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Nacionalna takmičenja

Nacionalna takmičenja Ovdje možete razgovarati o selekcijama, njihovim takmičenjima itd.

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 14-06-2015   #1
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default Copa America 2015



Ne znam je li tko od vas prati Copa Americu,Čile našeg pitbulla dobio Ekvador 2:0 na otvaranju,golovima vidala iz penala i Vargasa, Medel je igrao stopera https://www.youtube.com/watch?v=ALNUSwb2-Ws ,probat ću ga uživo pogledati na prvoj slijedećoj tekmi jer me živo zanima kako izgleda kao stoper.Sve o Copa Americi imate na http://www.ca2015.com/en eto iznenadjenja Paragvaj izvukao bod u 90-oj minuti protiv hobita&CO... https://www.youtube.com/watch?v=TRbA-3YAwsM

Last edited by EL CUCHU 19; 14-06-2015 at 06:39.
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2015   #2
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Jel ovdje svi navijamo za Argentince? Nekada je Argentinska repka bila puna Interista pa su mi zbog toga ostali dragi, ovo je ako se ne varam prvi put u mnogo godina da na nekom takmičenju nije pozvan nijedan Interovac.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 14-06-2015   #3
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kao što kaže Zanetti, per sempre Argentina. Nekada sam bio fan Brazila, ali Inter je Argentina . Simpatišem i Urugvaj.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2015   #4
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default


U inat hejterima našeg pitbulla , La Roya Čile je osvojio Copa Americu pobijedivši na penale hobitovu Argentinu ,tako da će hobit i dalje biti miš u reprezentativnom izdanju gdje još nije osvojio ništa .Bezidejni hobit bauljao je 120 minuta terenom ,učinak=NULA. A iskreno kroz 120 minuta nisu ni zaslužili da osvoje ,koji moron mora bit' taj Martino kada za izvodjača penala stavi Gonzala bird shootera Higuaina , (obožavaoca lika i djela još jednog bird shootera našeg Guarina) očito Tata ne zna kako je Napoli upravo on izbacio iz Lige prvaka slijedeće sezone profulavši penal protiv Lazija,Banegu je pročitao Bravo .Ovo prvenstvo je pokazalo (kao i na Svjetskom) kako i rastom niski vižljasti defanzivni veznjaci mogu fenomenalno odigrat' stopere,Gary Medel 171 cm,Marcelo Diaz 166 cm Francisco Silva 178 cm .Ajde sada svi pošteno priznajte da li ste čuli za ovu drugu dvojicu osim našeg pitbulla?, i sada padaju teorije da za obranu moraš imat' 196 cm visok komad drveta iz Assisija,ali džabe ti je kad na klupi imaš tupavog Mancia ,koji ima problema sa očima. Jučer je i starina Božo Sušec u jednom trenutku pohvalio Medela koji odraz ima ,a uspio je i usput poravnati rebra hobitu , prilikom zadnje akcije Argentinaca na tekmi u 120-oj minuti loptu iz čileanskih 16 metara izbio je upravo Medel.imao je 86 dodira s loptom i najbolji je sa 90.3% uspješnosti,bolji po broju dodira na jučerašnjoj tekmi bili su po bio je kompić iz obrane Diaz sa 102,Aranguiz 89 , i Aco Sanchez sa 87 .Sjetio sam se suza Medela nakon ispadanja na Svjetskom ,ali eto vratilo mu se sasvim zasluženo. Čestitka je došla i od Intera http://www.inter.it/en/hp .Od ostalih Čileanaca oduševio me je Aranguiz.
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Old 05-07-2015   #5
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sto ne mogu ovih sto kazu da je Higuain izbacio Napoli iz LP. To sto je zabio prije penala dva gola to nista?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #6
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Sto ne mogu ovih sto kazu da je Higuain izbacio Napoli iz LP. To sto je zabio prije penala dva gola to nista?
Ali šta mu vrijedi kad mu ne idu penali ...
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #7
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Cuj sta, koji bi bio rez da je samo zabio iz penala?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 06-07-2015 at 13:15.
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2015   #8
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default



---------- Post added at 07:03 ---------- Previous post was at 07:02 ----------

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Cuj sta, koji bi bio rez da je samo zabio iz penala?
3:2 za Napoli ,jer bi se ovi usrali od gonzalobirdshooterahiguaina ...
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2015   #9
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ko bi zabio prva dva gola?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2015   #10
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Ko bi zabio prva dva gola?
Što si zapeo toliko za bird shootera ,on bi dao valjda,ali kakve veze to ima ,rekoh samo da je Martino trebao izabrat' nekog drugog...
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Old 08-07-2015   #11
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Zapeo sam jer mu pripisujes ispadanje Napolija iz LP, ako lose izvodi penale ne znaci da je los napadac.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 09-07-2015   #12
EL CUCHU 19
Allievi
 

Join Date: Nov 2012
Posts: 141
Default

Nisam ni rekao da je loš napadač ,ovo"rekoh samo da je Martino trebao izabrat' nekog drugog..." , ,odnosilo se SAMO na izvodjenje penala...

Last edited by EL CUCHU 19; 09-07-2015 at 06:03.
EL CUCHU 19 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic