Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 24-03-2011   #17881
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Quote:
Originally Posted by Motta View Post
Mariga treba dobit sansu bolji i jaci je od Stankovica trenutno djeluje superiornije mladji jaci zeljan dokazivanja Pola foruma je pljuvalo Cordobu za onaj start kad je dobijo crveni karton protiv Brescie a taj isti Dejan je kriv za penal jer je on izgubio loptu uglavnom Stankovic nije budcnost hvala mu al nije Stankovic na kraju sezone zbogom a Mariga postepeno dobivat sansu Treba na vrjeme pravit ciscenje inace cemo zapet ko Bilan i mnogi dr .
Tvoja tipkovnica nema interpunkcijske znakove ili ih ne znaš koristiti ?? oči me bole kad ti čitam postove,tako da ako budem imao kakvih problema tebi ću se prvom obratit
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011   #17882
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Quote:
Originally Posted by Rafael View Post
Tvoja tipkovnica nema interpunkcijske znakove ili ih ne znaš koristiti ?? oči me bole kad ti čitam postove,tako da ako budem imao kakvih problema tebi ću se prvom obratit
Nemoj zajebavat Rafael..procitaj sta je napisao ako ima nekih gresaka zanemari..ne kontam u cemu je fazon da ti njeg kao ofiras ovdje..hebo to nevalja to bgm..ruzno izgleda..momak je rekao svoje misljenje valjda je to bitnije nego gramaticke greske sto si ti nasao!!najvise to mrzim kad neko radi..
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011   #17883
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Da li je zabranjeno slucajno Mirza? Ja sam tebi samo rekao da me stavis na ignore ako ti smetam .
jeste zabranjeno je
al samo tebi HATERU
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011   #17884
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

@Il Mago - slazem se i ja da Mariga nema minutazu, ali ne moze brate ni tako mlad (iako vrlo perspektivan) i zelen igrac traziti neku minutazu (citaj biti u prvih 11) u Interu gdje imas face poput Cambija, Dekija, Zanetija, Mote i Snajdera. To je morao biti svjestan kad je prelazio u Inter. Znaci samo treba shvatiti da ce biti na klupi sezonu dvije, a da ce kasnije polako da se ukljucuje u prvi tim, naravno ako se dovoljno razvije kao igrac. Mislim, nije on Messi. Problem je sto se meni cini da se desava da se dovode mladi, perspektivni igraci, a niko ne radi dovoljno sa njima na razvoju. U slucaju Marige, dobro bi bilo da je ostao Mou. Ovako je kao sto si rekao bolje da idu na posudbu pa da igraju.
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011   #17885
Fontolan
Primavera
 
Fontolan's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 105
Default

Sa 24 godine koliko Mariga ima , nema laganog uključivanja u prvi tim, ili jesi ili nisi za prvi tim Intera a on to po mom mišljenju nije.Možda bi posudba pomogla njemu jer on trenutno u Interu stagnira a ima najbolje godine.
Fontolan is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011   #17886
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Montolivo bi mogo bit to pojacanje na sredini...bio sam za njegovo dovodjenje,al u zadnje vrijeme sam ga dosta gledo i nije me odusevio.tako da ne znam sta da mislim :S

vidjet cemo sta ce od svega bit.
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 24-03-2011   #17887
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by DenchiNL View Post
jeste zabranjeno je
al samo tebi HATERU
Koliko rece da je tebi godina?

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

Quote:
Originally Posted by InteristaSA View Post
Pa kako mozes reci da je jedan Mariga bolji trenutno od Stankovica..meni nije jasno kako tako neafirmisane i nedokazane igrace mozete toliko podizati u nebesa..Pa stankovic ce bolje odigrat bez noge nego Mariga..
Mariga nikad nece dobiti sansu da igra jednostavno pored Motte,Cambiasa,Zanetti-a,Sneidera pa cak i Kharje..to je realnost i neznam kako mozes govoriti protiv Stankovica koji je ove sezone skoro nosilac igre i nazabijao se jako bitnih golova...Pustite se Mariga i ostalih nece dobiti sansu nije kvalitet za prvih 11 i nikad nece ni biti..Bolje mu je da ode negdje u klub gdje ce imati bolju minutazu za spas svoje karijere..u Interu stagnira otkako je dosao..pratio sam ga u Parmi dok je bio..igrao je kao Vieira al kad je u Inter dosao naravno nije mogao da se izbori za mjesto sto je normalno pored takvih igraca..bespotrebno blatis Stankovica kad ga poredis s jednim Marigom!!moje misljenje!!
Upravo tako .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2011   #17888
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Procitah da je PR brazilske repke izjavio da Ganso ide u Inter. Kao i da je Sandro iz Spursa izjavio da zeli da predje u Inter.
Sandro je pravi igrac kojeg bih stavio uz Cambiassa na sredini. Pravi fighter, koji krpi rupe ispred odbrane, i tu bi nam dao ogromnu pomoc s obzirom da je Motta ove sezone ocajan na tom polju.
Po meni, dolazak Gansa uslovljava odlazak Sneijdera. Ne vidim kako ces njih dvojica da saradjuju, jer je Wesley jasno na pocetak sezone kad se pominjao Kaka' izjavio da ne bi igrao povucenije, a Ganso je previse spor i ofanzivno orijentisan da bi igrao nesto tipa Deki.
i da, Marigu potpuno razumijem, ali nasu upravu ne po tom pitanju. Otkupiti Kharju, a pustiti ovoga momka, to nije logicno. Kapiram da se Leo pali na ofanzivni fudbal, ali i odbrana je dio fudbala...
Nera is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2011   #17889
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Evo i sa Calciomercata http://www.calciomercato.com/rassegn...l-inter-475159

A Suazo izjavljuje da neče produžiti ugovor sa Interom Neče mu ni ponuduti novog Verovatno se vrača nazad u Benficu.http://www.goal.com/en/news/10/italy...t-join-benfica

Ali ako Ganso i Sandro dodju u Inter kako če to napraviti kad moremo samo jednog non EU igrača uzeti na sezonu Naravno ako dodje do toga
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2011   #17890
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Nisam siguran, ali mislim da se vrace pravilo vezano za dva non EU igraca u Italiji. To se pominjalo prije nekih mjesec dana, vidjet cemo.
Nera is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2011   #17891
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Quote:
Originally Posted by InteristaSA View Post
Nemoj zajebavat Rafael..procitaj sta je napisao ako ima nekih gresaka zanemari..ne kontam u cemu je fazon da ti njeg kao ofiras ovdje..hebo to nevalja to bgm..ruzno izgleda..momak je rekao svoje misljenje valjda je to bitnije nego gramaticke greske sto si ti nasao!!najvise to mrzim kad neko radi..
Ja sam se samo šalio,naravno da mi ne smeta dokle god piše argumentirano i kvalitetno Izgleda sve vodi tome da će Sandro zamijeniti Marigu,a sad koliko je pametno uz činjenicu da odšteta za Sandra sigurno neće biti mala. Ja sam definitivno za to da Mariga ostane. Ganso i Montolivo? hvala ne, Sancheza i Sahina molim .
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2011   #17892
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Ja bih mng voleo da dodje Ganso,ali nikako da zbog njega ide Sneijder.Jest ovaj mladji 4 god. al je Sneijder mng mng bolji.
A Sandro je dobar,taman da ne odkupimo Kharju i eto ga Sandro

---------- Post added at 13:57 ---------- Previous post was at 13:37 ----------

"Inter started lifting operations: objectives Sanchez, Poli and Kucka"
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2011   #17893
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

ma nek dodje 3 Gansa Sneider ostaje..on je vodja ove ekipe i glavna violina..volio bi da dodje Ganso svaki dobar igrac je dobrodosao u Inter..al Sneider je nedodirljiv,MM je rekao kad je produzio Wesley ugovor da je on igrac koji ce biti dugo u Interu i da prave ekipu oko njeg..

A vjerujte to oko Sandra su samo novinske price..najlakse je igrace Totenhama spominjati s ostalim klubovima al svi se varaju oni prodaju samo one na koje ne racunaju..ljudi imaju para netrebaju im nikakve prodaje..sandro je dosao kao anonimus u Totenham..platili su ga 14 m funti..novinari su se toliko cudili zasto su tolike pare dali za njeg..al momak se sad uklopio i igra kao sat..premocan igrac i sigurno je jedno da se Rednap nece odreci igraca koji je dosao prije 6 mjeseci..zato prestanite mastati odma na pocetku!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2011   #17894
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

Sahin : "Svidja mi se Italija,tamo igra moj prijatelj Boateng koji mi kaze da je odlicno.Svidja mi se i italijanska liga".


on je meni prva (realna) zelja sto se tice sredine terena za iducu sezonu...nek bude nas novi Emre.
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 25-03-2011   #17895
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Alen Stevanović odlazi u Toronto izgleda
http://www.fcinternews.it/?action=read&idnotizia=42507
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 03:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic