Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2012/13 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 03-02-2013   #46
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
Kovacic - usao u drugom dijelu, da budem iskren nezz sta treba ocekivati od njeg, sta Strama zeli od njeg... Imao je par dodavanja u stilu JZ (znaci sve nazad), dva-tri puta je krenuo naprijed al igraci Siene su brzo reagovali i zaustavili ga.
sta si ti gledao ??

dosta dobrih tacnih i pametnih pasova je imao na sredini , kretao se i kreirao dobro u sredini , par dobrih presjecenih pasova ! izvrti oje pred njihovim sesnestercom 4orcu kad nije imao kome dati loptu ! gubio nije nijednu !


Quote:
Originally Posted by dera View Post
Zašto ga onda ajdin hvali?
eto zasto ga hvalim !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2013   #47
brexy
New member
 

Join Date: Feb 2013
Posts: 4
Default

mateo kovacic daj ljudi on je u jebenom dinamo tek odigrao 43 utaknice a dosa u inter kao veliko pojacanje neeee on jos triba jesi mlika i kruha da postane za inter pojacanje i jos ka tome za repezetaciju hrvatske opce ne igra nikako ..i 94 godiste tako od tog momka ne ocekujem nista jos za jedno 1-2 godine daj boze da se varam
brexy is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2013   #48
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
Guarin je i u nastavku pokazao da nije djaba dobio poziv na Super Bowl, a suska se da su i agenti CIA bili na stadionu i zapisivali nesto.
Navodno culi su da su iranci i koreanci zainteresovani za njegove usluge, posto jos uvijek njihove rakete nemaju dovoljan domet i Guarina vide kao idealno rijesenje.

Ameri su vec spremili svoj anti-teroristicki odred da prati Guarina.

Nasa najveca tragedija je to sto nam je igrac koji je operisao srce najbolji na terenu, od ostalih standardnih, nezz mozda jedino Nagatomo tu i tamo.

Lepi - njega su vec dovoljno ocrnili

Roki - napokon dobio priliku i odmah se pokazao da moze biti koristan (ukazivao je pomoc igracu Siene koji se ozlijedio)


Btw ako je nekog strah ko ce da nam izvodi slobodnjake u iducoj utakmici posto nece biti Chivua, have no fear - Gargano is here! Covjek ima samo dva lika u zivom zidu i pogodi u zivi zid ako to nije preciznost onda stvarno nezz sta je

Sta smo naucili iz ove utakmice?

BOLZONI JE ZARASTO. Mora se i osisat i obrijat!
hahahahahahah umro sam od smeha. Svetske su ti hulle... dugo se nisam ovako nasmijo na forumu.

Ali dobro da predjem ja na ovu analizu utakmice. Danas na ovoj utakmici se je tačno pokazalo šta sve fali ovom timu i gde je problem.

1.Znači problem u startu je formacija. Treba opustiti tu absurdnu Straminu formaciju koja više ne prolazi i preklopiti nazad na 4-3-3 ili 4-2-3-1. Za te dve formacije imamo idealne igrače i neznam šta Strama čeka koji kurac da to promeni.

2. Bekovi... bekovi su nam u kurcu totalnom... to duva preko njih i u napadu su skroz jadni. Trebaju nam novi bekovi pod hitno.

3. Krila su nam žalost. Glavno krilo nam je Cassano i taj igra ko usporeni snimak i da je situacija još gora nemože čovek odigrati celu utakmicu.

4. Napad... ako moremo tome reči napad. Čisti očaj ko da ga nema. Mora se Milito pod hitno vratiti u na teren inače nema golova. Bez njega nam je napad mrtav, Palacio se trudi ali se još uvek ne snalazi kako treba. Jebiga dera priznajem da nam fali u timu ali još uvek... koliko star da bio bar je najboljih od sviju koje imamo na razpolaganju. A poljeti pod hitno tražiti novog napadača koja MORA biti klasa jer ni Milito nemože večno.

Kovačič i Kuzmanovič su za mene danas imali jako dobar debi i siguran sam da če u nastavku sezone početi uvek od početka. Kuz je ubijao na terenu... svaka lopta mu je bila tačna...SVAKA. Ima sličan stil igre ko Motta i baš takav igrač nam je falio u ekipi celo ovo vreme, ima dobar pregled igre, jačinu, pasove i šut.... trči ko budala i neumoran je. Posle ove utakmice sam puno promenio mišljenje o njemu na bolje. Jako dobar transfer za nas posle ovog vidjenog danas na terenu. Cambiasso če imati jako dobrog konkurenta za prvi tim.

Kova danas pokazao jako dobar karakter. Nije se skrivao pred loptom za razliku od drugih mladih talenata koje smo več imali i koji su pogoreli po celoj crti. Uvek je tražio loptu i nije se bojao ničeg na terenu kao što je Strama rekao posle utakmice. Čim uleti pred 16 terac odmah je bila panika pred kaznenim Siene. A ima fenomenalnu tehniku izvozao je dobro neke njihove igrače i sa lakočom pravi jako točne pasove. I duele je jako dobro izdržao nije lako padao na pod i borio se do kraja. Vračao se punim sprintom nazad u odbranu i što mi je najvažnije primljen je na terenu od članova naših staraca i pustili su ga dosta puta da pored Cassana i Kuza vodi i on igru što je jako pozitivan signal nisu ga ignorisali na terenu kao Q-ja, Schelotta i ostale novince kad su dolazili u naš klub. Jedina ranljivost mu je što je mali... mora još malo ojačati ali več sada je za svoju visinu jako stabilan (stabilniji od Cou-a ).

Schelotto očaj od očaja. Pa taj čovek nije ni lopte dobio. Za mene je kriv za oba gola primljena. Čovek lagano trčkara po desnom beku, nike agresivnosti ništa. Đontra je za njega profesor. Mislim da se je Strama opet gadno zeznuo kod toga transfera. Sva sreča pa nismo puno ga platili i lako čemo ga se rešiti ako budemo hteli... nema veliku platu i jako mu je mala cena.

A Rocchija nisam ni opazio na terenu kad je ušao niti ništa nije učinio na terenu.

A Chivu neznam šta je mislio sa onim startom za penal. Stvarno glup potez do kraja. Ko neki neiskusni naivan balavac mu je uleteo od pozada. Od takog igrača tolikog iskustva to nisam očekivao. Kome smo mi ugovor produžili.... nadam se da ode poljeti.

Moja želja što se postave tiče kako bi trebali igrati je ovaka:

-------------------Handanović-------------------
Zanetti-------Ranocchia-------Juan-----Nagatomo
-------------------Kuzmanović-------------------
------------Guarin-------------Kovačič-----------
--Palacio-------------------------------Alvarez/Cassano
-----------------------Milito---------------------

Ovo bi puno bolje delovalo sigurno. Ili ako je možda previše napadalno onda jedino pomaknuti Kuzmanovića na mesto Guarina i staviti pozada (DM mesto) Cambiassa.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2013   #49
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

I ja se nadam tom gore sastavu u narednoj utakmici
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2013   #50
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Teško ćete gledati tu formaciju, Schelotto je tek došao, mora dobiti još koju priliku prije nego li ga prozovu promašaj. Ja se slažem, nije pokazao apetit za igrom . Druga, Ranocchia i Juan su katastrofa bez iskusnijeg štopera, jednostavno su pogubljeni kod centaršuteva.

Trebaju nam pod hitno dva nova beka? To nećeš gledati .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2013   #51
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Joj vidi ovog pajdina jest se napalio na dite hahahahha

Ispravka

4 puta krenuo u dribling 2 puta prosao

Lepi 1/1

kuzmanovic 1/1

Dodavanja

Kova 52 (90.38% uspjesnih) 1 izboren preksaj
Kuzmanovic 105 (92.38%) 1 ASISTENCIJA, 2 osvojene lopte, 3 izborena preksaja
JZ 66 (93.94%) 2 osvojene lopte
Isus 61 (93.44%)
itd itd......

Nisam ja rekao da je bio katastrofalan ali reci da je bio nas najbolji na terenu je nidje veze. JZ je imao procenat uspjesnih dodavanja od 93.94% al je odigro katastrofalnu utakmicu.

Nije bitno koliko imas ukupno pasova nego sta se napravi od njih, ako dodavanja idu nazad to je samo zadrzavanje vremena (lopte) a mi smo izgubili utakmicu. Ocigledno nam je odgovarao rez pa smo zadrzavali

Treba li napominjati da smo igrali protiv ekipe koja je zadnja na tabeli? Ako nismo u stanju da stvorimo sanse protiv ekipe s dna tabele sta imamo trazit protiv drugih?

Kuz, Kova i Lepi ce imati jos prilika da pokazu sta znaju i nije fer da na osnovu jedne utakmice se donose zakljucci o tome ko je dobar ko je los..

btw i je.... milan nas je stigo
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2013   #52
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Teško ćete gledati tu formaciju, Schelotto je tek došao, mora dobiti još koju priliku prije nego li ga prozovu promašaj. Ja se slažem, nije pokazao apetit za igrom .
U ovoj mojoj formaciji bi ga dao na mesto Palacia ako je več toliko ofanzivan i nije toliko zainteresiran za branjenje.

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Druga, Ranocchia i Juan su katastrofa bez iskusnijeg štopera, jednostavno su pogubljeni kod centaršuteva.
Možda nisi puno ni pogrešio ali treba čim više da igraju skupa da steknu iskustva... pa makar jednom jedan sa Samuelom jednom drugi. Ali ipak bi jih skupa forsirao... bez rizika nema profita.

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Trebaju nam pod hitno dva nova beka? To nećeš gledati .
Hočemo... Kad ode Zanetti u penziju i kad prodamo Pereiru Kad če biti.....? ali biče
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2013   #53
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/mbCHU_h6leI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2013   #54
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Huska is offline   Reply With Quote
Old 08-02-2013   #55
SiamoNoi
Primavera
 
SiamoNoi's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zagreb
Age: 31
Posts: 331
Default

Quote:
Originally Posted by brexy View Post
Andrea Stramaccioni molim vas napusitit klupu svetog kluba <3 forza inter
Ne ide Strama nikud.
__________________
Ci sono sempre stato, in qualsiasi situazione, sono stato lě a sostenerla fino alla fine, con il cuore, la mente, con la voglia di dimostrare a tutti che non siamo morti!


SiamoNoi is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic