Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 14-04-2011   #46
Pirate_Girl4
First team
 
Pirate_Girl4's Avatar
 

Join Date: Apr 2009
Location: BiH (Zenica)
Age: 31
Posts: 850
Send a message via MSN to Pirate_Girl4
Default

Quote:
Originally Posted by Huska View Post
a znate sta mene raduje, sto sam ja jedan od rijetkih navijaca Intera koji nije gledao ni jednu od ove dvije blamaze...prsolu sedmicu u utorak bio druga smjena, a evo i danas hvala bogu...

nego znate sta je najveca ironija, sto ova nasa trenercina stalno trubi o lijepoj igri i o tome kako je u njega filozofija da uvijek zabije gol vise, a mozda je ipak mislio da mu je uvijek cilj primiti gol vise...

o utakmici necu da pricam, jer nisam gledao...uletio sam preko moba par puta da vidim kakvo je stanje i da vidim prvih 11 i kada sam to vidio znao sam da od toga nema nista...covjek koji juri zaostatak od 4 gola igra sa tri klasicna vezna igraca i da nesto napravi, ma nema sanse...

jedino pozitivno je sto je Coutinho barem na klupi bio....nisam jos vidio dali je mozda dobio koju minutu u sudijskoj nadoknadi...
Da, uveo ga je u 80-toj minuti, umjesto Sneijdera, moŠ mislit'... Ja sam se iznenadila ccc
__________________

...Adriano - il nostro Imperatore, per sempre...
<<Javier Zanetti #4>>

Jose, one and only!!!
Pirate_Girl4 is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2011   #47
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Pametniji potez bi bio da je na pol. uveo Coutinha a ne Pandeva umesto Dekija,i onda igramo sa 4-3-3...i zadnjih 20 min. ako nemamo rezultat onda ubaci Pandeva pa igramo sa 4 napdaca,morali bi tako juriti...Tako bi ja uradio,ko ga jebe nemas rezultat nemas sta da izgubis idi na sve il nista.
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2011   #48
Grujinho
Team star
 
Grujinho's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Domzale,Slovenia
Age: 33
Posts: 4,044
Default

Koja izjava Bože sačuvaj....

Milito: Too much desire to win

hahahaha...

ništa, drugi put idite u tekmu sa namjerom da izgubite, pa čete možda dobiti...konji, preplačeni...
Grujinho is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2011   #49
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ma obični glumci.... vidi se da nema pravog trenera koji ima avtoritet na igralištu. Naša odbrana ko čopor ovaca, u napadu Etoo radi šta hoče solira do bola, Milito i Pandev trčaraju ko balerine.... Sneijder se ne trudi toliko koliko bi zapravo mogao i ne vrača se toliko nazad kao kod Mourinha.... zalost. Treba ekipu temeljito prevetriti niko ne sme biti nedodirljiv osim Zanettija. Preživeli smo mnoge prodaje glavnih igrača kao što su Ronaldo, Adriano, Ibra... bar te ja pamtim pa močičemo i sada ako bude došlo do toga.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2011   #50
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Kod gola Raula nikad smiješnijeg Lucia nisam vidio,ko ovca izgubljena. Eto'o kad se udvoji na krilu ne može ništa,također i Sneijder. Potrebna su nam 2 dobra krila/krilna napadača da raširimo igru tako da i Sneijder i Eto'o imaju više prostora
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 14-04-2011   #51
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Iduče sezone nadam se da če Etoo igrati u samom špicu gde je nezaustavljiv. Na krilu je zagušen in počne solirati i nema ništa od njega.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 15-04-2011   #52
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Originally Posted by Rafael View Post
Kod gola Raula nikad smiješnijeg Lucia nisam vidio,ko ovca izgubljena.
ono sebi ni amaterski klub iz zimbabvea ne bi dopustio...ali najsmjesnije je Raul ulazi izmedju nasa dva igraca, a oni se rasiruju njemu prave jos veci prostor...ne znas dali bi plakao ili se smijao kada ono vidis...eh sta bi od odbrane koja je bila mozda i najjaca otkako se igra ova cudna igra zvana nogomet...
Huska is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic