Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2010/2011 > Italy Cup

Italy Cup Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu u kup utakmicama

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 13-01-2011   #46
necainter
Assistant coach
 
necainter's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Age: 28
Posts: 1,671
Send a message via MSN to necainter
Default

Pa,kada mu istekne ugovor,neka ode u penziju,dodeliti mu neki cin (ili kako se to kaze) kao Toldu,jer ipak je jedna od legendi kluba...
__________________
I kada gubis
Necu stati
T
ad' cu te voleti vise od sebe
E
h kada bi samo mogao znati
R
ado bih zivot dao za tebe

Nella Gioia E Nel Dolore Per L'Inter Eterno Amore!
necainter is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2011   #47
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Mislim da mu ugovor istice na ljeto, tako da mu ga ne treba produzavati, tj. pustiti ga da ode u penziju, ili u neki drugi klub. Iskreno, Rivas bi mi igrao prije njega.
mislim da je razumljivo da griješi čovjek ne igra skoro čitavu sezonu, Chivu igra puno češće pa opet griješi , kao i Ranocchia iz prve postave dolazi kod nas i prvi nastup pravi penal, ne vjerujem da će Matrixa prodati kao ni Cordobu, koji isto nije sjajan, Matrix ima određene kvalitete koji u ovoj tekmi gdje protivnik igra na counter nisu mogli izaći na vidjelo, Mou ga je znao koristiti savršeno protiv timova koji igraju sa target-manom , mislim da imamo širok tim i ne treba sad puno mozgati da bi shvatili da baš nije optimalno staviti Cordobu od 1,67m da čuva Tonija od 1,97m , ili sporog,visokog Matrixa da čuva brzog tehničara kao Rudolf/Sculli , treba se prilagođavati protivniku.
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2011   #48
ado_inter
Team star
 
ado_inter's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 1,253
Send a message via MSN to ado_inter
Default

iskreno ni ja ne volim matrixa i po meni neka ga na klupi i u klubu al nek ne ulazi u igru
__________________


CREDERCI SEMPRE ARRENDERSI MAI!!!

Inter per sempre


ado_inter is offline   Reply With Quote
Old 14-01-2011   #49
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Matrixa ne treba prodavati. On je jedna izmed ikona kluba i dosta je važan u klubu zbog marketinga jer jedan od glavnih lica Nike-ja u Interu. Previše je isto drag publiki (nama) i samom Morattiju da ga pusti iz kluba. Zaslužio je da završi karireru u Interu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2011   #50
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Pazi, iskreno, kao neko ko je navijac Intera punih 13-14 godina, po malo se i stidim ako je Marco Materazzi ikona kluba. Prelako se dodjeljuju "titule": legenda, ikona, simbol,itd. Legenda je: Zanetti, Meazza, Fachetti, Suarez, Zenga,itd, a ne ovaj mesar. Ima grubih igraca, ali ovo na 0:18 moze samo idiot da uradi. Ovo je namjerno povrijedjivanje ljudi...
http://www.youtube.com/watch?v=z-WFJPcpVjg

Za marketing je vazan bio poslije SP-a 2006-e, iskoristio je tada svojih 5 minuta slave, od tada nije to to.

@Denchi, shvatam sto hoces da kazes, ali je on cijele ove i prosle sezone najslabija karika. Jesi vidjeo protiv Parme sto je radio? Kod prvog gola ga je (takodje stari) Crespo ostavio u 2 metra, dok mu je drugi poklonio sam Materazzi. Da ne spominjem glupost zbog koje smo izgubili derby (a on kao iskusan igrac)...
Mislim da ga je grijeh uporedjivati sa Cordobom, jer je Ivan Ramiro izuzetno koristan, i cini jak tandem sa Luciom. Njega se definitivno ne bih odrekao. I da, nije Cordoba taj koji je priznao da je htjeo preci u bilan, nego ikona od Materazzia
Nera is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2011   #51
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Ipak neka njega. Čovek nema ništa protiv toga što sedi na klupi. Bolje da nam je on za backup nego Rivas. Onih 2 milijona koja prima su ništa koja su dobivali Mancini, Suazo, Crespo... a sedeli po klupama.

Greh bi ga bilo prodati.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2011   #52
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

po meni je Materazzi legenda kluba dosta je radio za nas i sve ,ali ipak Cordoba je veca nije Ramiro mnogo daleko od Zanettija i ostalih ja nzm sto njega niko ne pominje u tom svetlu i stalno ga zanemaruju
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-2011   #53
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Zanetti Cordoba MAterazzi Cambiasso od aktivinih sad igraca neki redoslijed..Mali su oni koji vole lik Marka Materezzia a da nisu navijaci Intera,al navijaci Intera ga neopisivo vole zbog onog sto on jest i sto je specifican tip i sto neda na svoj klub i brani boje svog kluba koliko moze..Materazzi-u nikad nebi pokazao vrata iz postovanja sta je on dao ovom klubu tolike godine,takvim igracima se ne govori da nadju novi klub nego im se kaze koju hoce poziciju da rade u klubu tako to veliki klubovi rade pa tako i INTER!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic