Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2011/12 > Liga prvaka

Liga prvaka Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 27-09-2011   #31
all3n
Primavera
 

Join Date: Feb 2009
Location: zagreb
Posts: 409
Default

samuel po meni opet slabo,pa vi recite šta hoćete...ali mislim da su njegovi dani odbrojani...razumijem recimo da coutinho u rusiji i ovo ne dobije priliku,preko toga mogu proći ranireri-ju ako u narednim tekmama dobije priliku,mora se 'riskirati' sa ovim mladima
all3n is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2011   #32
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Nisam gledao utakmicu ali drago mi je što smo pobedili i još Zarate ga zabi. Šteta što Alvarez nije malo više pokazao. Očigledno mu fali još brzine... trebače na tome još puno da radi sa kondicijskim trenerima. Šteta što još Coutinho nije ušao u igru. Vidim da je igrao Crisitieg... jel bio dobar?

A za Milita sam več par puta rekao... on je svoje več davno odigro, vreme je da on polako kreče sa klupe kao neki joker za poslednjih 10-20 min. A Samuel več drugu utakmicu za redom slabo odigro... izgleda da je i njegovo prošlo. Njemu več tako ističe ugovor na ljeto kao Cordobi, Muntariju i Chivuju.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2011   #33
Pitar
Banned
 

Join Date: Aug 2011
Posts: 177
Default

Zarate najbolji,svaki put kad je primio loptu dobro je odigrao naprijed ili u stranu i 3 puta sam sebi stvorio priliku.
Nagatomo takođe jako dobra,kad se vrati pravi maikon imaćemo dva beka mašine.

MILITO UBJEDLJIVO NAJGORI,gotovo svaku loptu čovjek zijani,a ono malo što ne zijani vrati cezaru.
Lucio jako loš,kriv za oba primljena gola.
Samuel takođe loš...

Ide na bolje,još kad se malo uklope u viziju ranijerija i vrate neki igrači moglo bi biti dobro.
Pitar is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2011   #34
darwin
Primavera
 

Join Date: Aug 2011
Location: sarajevo
Posts: 236
Default

ma kristieg ušao da dobijemo na vrmenu ništa drugo........ meni alvarez među najlošijim uz milita ali za milita se vidi da nema snage za cjelu utakmicu i da se nije pacini povrijedio milito bi ranije izašao a ovako očito ranieri nije smio da igra bez obojice(čovjek ima svoje razloge)......civu po meni bio više nego dobar(kakav zna biti), treba malo vremena da se stvari vrate u normalu..... cezar se mora popraviti ......
darwin is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2011   #35
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

mauro ale mauro ale facchi un goooooooooool
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2011   #36
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Alvareza je Ranieri nahvalio poslije tekme, jer se zrtvovao za ekipu i igrao je dosta povucenije nego sto bi trebao, dakle ako je njega zadovoljio, onda je i mene
Huska is offline   Reply With Quote
Old 27-09-2011   #37
darwin
Primavera
 

Join Date: Aug 2011
Location: sarajevo
Posts: 236
Default

ma šta če drugo nego faliti ga .......očigledno je kod alvareza samopouzdanje na jako niskom nivou i treba mu podrške a mlad je treba to i razumit bitno je da ima potencijal ...... a ranieri je pravi psiholog ....a s obzirom na sve ove povrijeđene igrače alvarez bi mogao često priliku dobijati bar u narednih mjjesec dana pa ako se pokaže dobro i jeste ...... pobjeda jako bitna svakako....trabzon nerješeno ....
darwin is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2011   #38
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

evo kilometraze nasih jucer:

Nagatomo - 12142 m, Obi - 12102 m, Alvarez - 12064 m (izašao u 84.minuti), Cambiasso - 11295 m.
Huska is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2011   #39
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Fascinatni podaci,svaka im čast
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2011   #40
darwin
Primavera
 

Join Date: Aug 2011
Location: sarajevo
Posts: 236
Default

a šta je s ostalim igračima i kilometražama gdje nalaziš ovo na kojoj stranici ja nisam uspio da nađem.....
darwin is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2011   #41
skovace
Esordienti
 

Join Date: Aug 2011
Posts: 23
Default

Imamo jedan veliki problem a to je da primamo previse pogodaka,sve me ovo podsjeca na proslu godinu kad je trener bio leonardo,pa svaku tekmu smo dobivali ili 3-2 ili 4-3,uglavnom obrana nam je suplja i vise nije vazno dali igraju mladi ili stari vazno je malo posloziti zadnju liniju jer gol cemo kako tako zabiti ali primamo previse a to ce velike momcadi pogotovo u ligi prvaka kaznjavati i tu treba pod hitno nesto promijeniti.
skovace is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2011   #42
Giampaolo
Esordienti
 

Join Date: Jan 2011
Location: Mostar
Posts: 44
Default

Kao sto je neko gore vec rekao "Ranieri je pravi psiholog" samo cu to ponoviti.

Forza Inter

bit ce ovo dobra sezona
Giampaolo is offline   Reply With Quote
Old 28-09-2011   #43
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

sa drugog foruma:

Quote:
Pretrčani kilometri:
Nagatomo - 12142 m
Obi - 12102 m
Alvarez - 12064 m (izaso prije kraja)

Najviše dodavanja:
Cambiasso - 43
Alvarez - 42
Zanetti - 37

Točna dodavanja:
Pazzini - 91%
Zanetti - 89%
Alvarez - 88%

Najviše centaršuteva:
Nagatomo - 5
Alvarez - 3
Obi - 3

Najviše točnih dugih lopti
Julio Cesar - 5
Cambiasso - 4
Alvarez - 3

Kljucni pasovi:
Alvarez - 3
Milito - 3
Nagatomo - 2

Najviše puta fauliran:
Alvarez - 2
Pazzini - 2
Nagatomo - 1

Najviše oduzetih lopti:
Cambiasso - 11
Chivu - 10
Lucio - 7
Alvarez - 5
Gruji bojim se da Veliki Motta ima odlicnu konkurenciju...ako CR uspije od Rickya napraviti veznog igraca kakav nama treba, onda mu svaka cast na tome, jer momak ima sve da bude odlican vezni igrac uz Cambia...
Huska is offline   Reply With Quote
Old 29-09-2011   #44
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

Quote:
Originally Posted by skovace View Post
Imamo jedan veliki problem a to je da primamo previse pogodaka,sve me ovo podsjeca na proslu godinu kad je trener bio leonardo,pa svaku tekmu smo dobivali ili 3-2 ili 4-3,uglavnom obrana nam je suplja i vise nije vazno dali igraju mladi ili stari vazno je malo posloziti zadnju liniju jer gol cemo kako tako zabiti ali primamo previse a to ce velike momcadi pogotovo u ligi prvaka kaznjavati i tu treba pod hitno nesto promijeniti.
drago mi je zbog pobjede sretan ponovo vidim onu zelju i zar za pobjedom a ako je vec dvje sezone isti problem znaci problem je u zadnjoj lininij treba u januaru dovest neog uz ranochiu jer samuel je mrtav lucio isto grjesi oni su kriticni najvise a nemogu izdrzat tempo na 3 fornta ...samuel i lucio su stari stoperi i nikad nece bit ono sto su bili mogu samo bit stariji ..ranochia lucio je opet nekako stabilniji tandem po meni ..nadam se da ce biti bolje ...FORZA INTER idemo Napoli otrest polako s bozijom pomoci ...prenos na sport digital astra 19 .

---------- Post added at 08:03 ---------- Previous post was at 08:01 ----------

Alvarez sretan sam sto je dobio priliku i sto je bio dobar ..mozda nije extra al s obzirom da je prva cjela tekma s normalnim trenerom moze it bolji ...sretno kralju ..
Motta is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic