Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Ostalo

Ostalo Svi ostali sportovi (košarka, hokej, rukomet, odbojka itd.)

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 02-08-2009   #76
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

jao covece pogresno si me razumeo, nikad mi nije bilo u mislima da uvredim nekog iz crne gore, jest da nisam u dobrim odnosima sa estebanom i sa tobom ali ja isto tako imam dosta drugova iz crne gore

nisam ja nama pripisao te trofeje nego vaterpolo federacija ili sta vec
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009   #77
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

hehe jebi ga nekom se mora pripisati ovi se odvoje i kome da ide onda? pola jednima pola drugima?
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009   #78
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
hehe jebi ga nekom se mora pripisati ovi se odvoje i kome da ide onda? pola jednima pola drugima?
pa beogradu
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009   #79
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Svaka cast Srbiji. Jaka repka, nema sto. Nisam pratio skoro nista od kad su ajkule ispale. A mislite da necu hvaliti ajkule sad? Joj, al ste se zajebali

NAJBOLJE SU NAJBOLJE, CRNOGORSKE AJKULE...

ivane, to sto su vama dodijeljeni ti trofeji, su stvar politike, a tamo necemo da idemo. Mi smo svoju klasu dokazali (podsjeti ivana: Evrospko rpvenstvo i Svjetska Liga ).
Nera is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009   #80
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

ma jebes to Campione D'Planeta
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 02-08-2009   #81
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Plavi delfini su najbolji
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 30-08-2009   #82
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Svjetsko juniorsko prvenstvo u Šibeniku

Hrvatska - Crna Gora 8:6 polufinale

večeras finale s grcima
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2009   #83
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Juniorski prvaci svijeta!
Hrvatska-Grčka 9:8
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2009   #84
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Cestitam
Nera is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2009   #85
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

pridruzujem se cestitkama

P.S mauro ko je sampion u seniorima
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 31-08-2009   #86
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
pridruzujem se cestitkama

P.S mauro ko je sampion u seniorima
znam znam ali čekaj da ovi odrastu
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 01-10-2009   #87
Il Trattore
Reserve
 
Il Trattore's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Posts: 336
Default

evo nasi do 20god. prvaci svita
naj smo jaci
Il Trattore is offline   Reply With Quote
Old 02-10-2009   #88
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Crna Gora uzela srebro
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2010   #89
Esquivel
Substitute
 
Esquivel's Avatar
 

Join Date: Apr 2010
Posts: 1,999
Default

Svetska vaterpolo liga u Nišu, prenosi na Areni Sport


Završni turnir Svetske lige u vaterpolu igra se od 13. jula u Nišu, a mečeve Srbije i ostalih članova svetske vaterpolo elite prenosiće ekskluzivno Arena Sport.

Na takmičenju učestvuje osam reprezentacija, a glavni favoriti su Srbija, Crna Gora i Hrvatska. "Delfini", aktuelni svetski prvaci, igraju u grupi B zajedno sa Hrvatskom, Australijom i Južnom Afrikom, dok će u grupi A biti Crna Gora, SAD, Španija i Kina.


Gledaoci će svakodnevno imati priliku da uživaju u potezima Prlainovića, Udovičića, Filipovića i ostalih srpskih asova.

‘’Ovo je prvi veliki svetski događaj za koji će Arena Sport raditi kompletnu produkciju i realizaciju prenosa i to sa teritorije Jugoistočne Evrope i same Srbije, a čiji će signal biti prenošen u celom svetu. To je ujedno i veliki izazov za nas, s obzirom da igra reprezentacija Srbije i selekcija Crne Gore, kao i ostale vaterpolo velesile, poput Hrvatske, Španije i SAD’’, izjavila je Višnja Banković, PR Arene Sport.

Ona je dodala da će pored ovog događaja, gledaoci na kanalima Arena Sport ekskluzivno moći da uživaju uz direktne prenose svih utakmica domaće vaterpolo lige, domaćeg kupa, kao i većinu međunarodnih utakmica klubova iz Srbije i Crne Gore.

Vaterpolo Svetska liga održava se od 13. do 18. jula. Domaćin je grad Niš, a Arena Sport će svaki dan prenositi najmanje dve utakmice.


Prenosi Svetske lige na Areni:
Utorak, 13.07: SAD – Španija (18:10h) i Srbija - JAR (20:00h)
Sreda, 14.07: Crna Gora – Španija (18:40h) i Srbija – Hrvatska (20:00h)
Četvrtak, 15.07: Crna Gora – SAD (18.40h) i Srbija – Australija (20.00h)
Petak, 16.07: četvrtfinala
Subota, 17.07: polufinala
Nedelja, 18.07: za treće mesto i finale (20.00h)



blic.rs


Komsije,cuvajte se!

---------- Post added at 11:26 ---------- Previous post was at 11:23 ----------

Prvo kolo:Crna Gora - Kina 16:4 (1:0, 3:3, 6:0, 6:1)

Bazen Čair. Gledalaca 100. Sudije: Hart (Australija) i Pinker (SAD).Isključenja: Crna Gora 5, Kina 5. Peterci; Kina 1 (1)
CRNA GORA: Radić, Brguljan 1, Pasković 1, Danilović, Vukčević 3, Tičić, M.Janović 2, N.Janović 2, Ivović 1, Zloković 5, Gojković, Jokić 1, Šćepanović. Selektor: Porobić.
KINA: Ge, Tan 2, Liang 1, Ju, Guo, Pan, Jang Vang, Ksi 1, Li , Beming Vang, Han, Liand, Vu. Selektor: Cai.


Prvo kolo: Australija – Hrvatska 10:7 (3:1, 3:2, 2:1, 2:3)

Australija – Hrvatska 10:7 (3:1, 3:2, 2:1, 2:3)
Bazen Čair. Sudije: Naumov (Rusija), Rostard (SAD).Isključenja:Australija 10, Hrvatska 7.
AUSTRALIJA: Stenton, Kembel 2, Bird, O Haloran, Mitland 1, Martin 1, Junger, Mek Gregor 3, Svit 1, Hojden 2, Koterli, Miler, Denerlej. Selektor: Foks.
HRVATSKA: Nižić, Burić 2, Bošković, Dobud 1, Joković, Karač, Marković 2, Bušlje, Sukno, Muslim 1, Paškvalin, Obradović 1, Pavić.Selektor: Rudić.






Prvo kolo: SAD – Španija 7:3 (2:0, 2:2, 0:0, 3:1)

Bazen Čair. Gledalaca 300. Sudije: Golijanin (Srbija), Gomez (Italija).Isključenja: SAD 12, Španija 11.Peterci: SAD 3 (2), Španija 1 (0)
SAD: Mozes, Varelas 1, Šarf, Pauers, Vrajt, Aleksander, Bukner, Azevedo 3, Bejli 1, Hatn, Smit 2, Krumpolc, Stivens .Selektor:Šreder.
ŠPANIJA:Agilar, M. Garsija, Martin, G. Lopez, Molina 1, Mingel, Galjego, Espanjol, Vales 1, Perone, Malara 1, Ć.Garsija, D.Lopez. Selektor:Agilar.




Prvo kolo: Srbija - Južna Afrika 22:0 (6:0, 6:0, 4:0, 6:0)
Bazen Čair. Gledalaca 1000. Sudije: Fernandez (Španija), Vang Jagi (Kina). Isključenja: Srbija 4, Južna Afrika 2
.
SRBIJA: Soro, Avramović, Gocić 1, Udovičić 4, Vapenski 2, D.Pijetlović, 2 Nikić 3, Aleksić 2, Radjen 3, Filipović 2, Prlainović 3, Mitrović, G.Pijetlović.Selektor: Udovičić.
JUŽNA AFRIKA: Belher, Kard, Sjuart, Mak Karti, Manson, Kit, Sejmuel, Bel, Daun, Nedo, Moline, Spenser, Kemp.Selektor: Rou
Nije bilo ni jačeg treninga. Prevelika razlika u kvalitetu, totalna nemoć protivnika pa se činilo da naša reprezentacija može da pogodi gol kad poželi.I pored toga selektor Udovičić je mogao da bude zadovoljan pristupom igri.
- Nije lako igrati protiv ovakvog rivala ali su momci pokazali respekt prema takmičenju i publici. Sada se okrećemo narednim mečevima, idemo korak po korak.

Na konferenciji za medije Dejan Stanojević je dodao:
- Važno je da smo dobro otvorili turnir, protivnik nije bio težak ali je svaki početak bitan.

Boris Vapenski je kazao:
- Utakmica nije bila teška, protivnik nije bio na visokom nivou ali smo mi igrali ozbiljno . Neću da otkrivam taktiku protiv Hrvata.
Stefan Mitrović:
- Prva utakmica na takmičenju.I pored ubedljive pobede ovo nije nase najbolje izdanje. Hrvatska nije kompletna ali svako protiv svetskog prvaka želi da se presdtavi u najboljem svetlu. Neće biti lako ali se nadam uspehu.
Esquivel is offline   Reply With Quote
Old 14-07-2010   #90
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

idem da gledam protiv Hrvatske,meni to blizu na 60 km
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic