Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2014/15 > Europa liga

Europa liga Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za međunarodne utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 12-03-2015   #46
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Prije utakmice piše da bi bio zadovoljan min. porazom, a onda zbog greške Carizza i Vidića ništa ne valja .

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:13 ----------

Silovanje: De Bruyne was involved in three goals against Inter (2 goals and 1 assist), second player to achieve that after Albin Ekdal (3 goals).
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2015   #47
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Pa bio bih zadovoljan min porazom jer sam mislio da je WOlfsburg jak ko Bayern, ali sam vidio da nisu ništa jači od Fiorentine a zbog jedne tako glupe odluke kao što je odabir golmana nam je uništeno sve što su Ikac, Shaq i ostali radili na terenu. Bez problema smo ovo mogli proć samo da je npr. Blaž Sliškvić bio trener.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2015   #48
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Opet sam se uverio da mi nemamo prave stopere, svi su rupa. A Mancini je zajebo dve stvari, Carizza i posle saltanje na 3-5-2 formaciju.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2015   #49
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Imamo 1-1, njihov gol visi u zraku i umjesto da još više stegnemo (jer gol u gostima je daleko vredniji) a on vadi Hernu i (umjesto da ubaci Kovu) on ubacuje stopera. Koliko moraš bit glup da kada znaš da imaš na golu Carriza (kojem je pri tome samopouzdanje 0 zbog velikog kiksa kod prvog gola) da se orjentiraš na branjenje gola. Kad imaš odbranu kao mi i još onakvog levatskog golmana jedino ti preostaje da igraš za gol više. Veliki žal ostaje za ovom utakmicom, kako smo ih mogli sredit jbt.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 12-03-2015   #50
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

http://www.sempreinter.com/2015/03/1...-ball-forward/

Kakav saner od trenera,ja sam mislio da je on mnogo bolji ali sam se zajebo ocigledno,kaze nije Karizo kriv,jedino pametno sto je rekao,naravno da nije,ti si glavni krivac majmune,orangutanu.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2015   #51
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Kažu da je Cari krivac sva tri gola, prvi gol lopta prošla kroz njega, drugi znamo svi, treći loše pozicioniranje. Takođe, nije bilo ofsajda nad Icardijem, što bi vjerovatno uticalo na dalji tok utakmice.


---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 22:56 ----------

Znate šta je ironija? Što niko nije pitao zašto Carrizo prije početka utakmice .

---------- Post added at 23:34 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

I sve više vjerujem da i uprava zna zašto Handa ne igra. Možda je istina da želi da ide, pa mu na ovaj način vračaju.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2015   #52
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

To si u pravu dera,ironija jeste sto se niko to nije pitao zasto Karizo,ali i dalje nemogu poverovati da je Mancini ispao toliko i u mogu slobodno reci najvaznijoj utakmici do sada staviti rezervnog golmana i napraviti onakvu izmenu Vidic unesto po meni ni malo loseg Herne,apsurd teski od izmene i prebacivanje na drugu formaciju,nema opravdanja nikakvog za njega.Ostaje mi zao jer bi ovu utakmicu protiv ovako loseg Wolfsburga sa ovim Interom iskusan i dobar trener rutinski resio,pazite Wolfsburg je igrao prakticno bez indisponiranih Dosta koji je bio neprimetan i Surlea koji je vec posle 45 min zamenjen,i dalje nemogu verovati da smo ovako namagarceni.

---------- Post added at 01:33 ---------- Previous post was at 01:24 ----------

Izgubili smo jos jednu sezonu,ali najveca fora ove sezone je ta sto je najjaca ekipa koju smo pobedili ove sezone jeste rang jedne Sampdorije,prosle sezone smo makar mogli dobiti gradski derbi i jos neku slicnu tekmu ali ove sezone smo bas dotakli dno,apsolutno dno.

---------- Post added at 01:42 ---------- Previous post was at 01:33 ----------

Kakav cilj i plan ima ova uprava i gde to vodi ljudi moji veze to s vezom nema,mi vec 5 godina lutamo bez cilja,dovodimo konstanto pogresne igrace,bacamo pare na iste,prodajemo svoje talente koje ne bi smeli i tome nema kraja,nismo vise sposobni pobediti vecu ekipu,nepojmljivo za mene.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2015   #53
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

The “Gazetta dello Sport” has published their online edition and took some time to reflect on the match between Wolfsburg and Inter in Germany today. According to the online paper, Inter began the match strong and went up though a Palacio goal but then Wolfsburg took the initiative and made the most of a Juan Jesus error, as well as two howlers from Carrizo.

The news source also took issue with Roberto Mancini and criticized the coach for insisting on starting Carrizo. Moreover, they were not impressed with bringing on Vidic and moving to a 5 man defence, saying that it flattened the team while the match was in the balance.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2015   #54
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

[QUOTE=dera;138409]Znate šta je ironija? Što niko nije pitao zašto Carrizo prije početka utakmice ./QUOTE]
Ko nije pitao? Možda ne na ovom forumu. Niko živ nije mogao vjerovati da Cariz brani
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2015   #55
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

De Bruyne has 20 assists this season (as Messi and Fabregas, most of all players in europes top 5 flights.

Wolfi su bogatiji od nas, samo na Schurlea su dali 30m, što je kod naših san snova .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2015   #56
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Nije sve u parama.


Jebo mu Carrizo mater
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2015   #57
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

nije Carizzo kriv sto se uprava prepucava sa Handanovicem ! Golmanu treba kontinuitet da stekne sigurnost na golu a covjek je upao kao sa grane u najvazniji ssuret sezone i nije cudo sto je podlegao pritisku !
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 13-03-2015   #58
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Znam ja to, zato nisam Carrizovu majku psovao nego Manciovu . Btw da ne bude zabune ovo dole nije izjava nego moj potpis s kojim ću se potpisivati ili dok on ne dobije otkaz ili dok ne povrati moje povjerenje (na što ćemo se načekat ako se ikad desi).


Jebo mu Carrizo mater
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 15-03-2015   #59
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default



__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic