Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Sport > Fudbal > Timska takmicenja

Timska takmicenja Sva timska takmičenja, statistike, na jednom mjestu

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 02-10-2010   #826
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Macheda... Možda mu je i bolje da ode negdje gdje će igrati malo češće.

By the way, priča se da će Bojan na pozajmicu u neki slabiji španski klub. Nema logike, budući da je uzeo broj 9 nedavno. Ali iskreno, loše igra. Ne vidi se na terenu kad uđe. Možda bi mu bolje bilo, kao i Machedi, da ode negdje da igra stalno...
Culé is offline   Reply With Quote
Old 03-10-2010   #827
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Te igrače klupa jednostavno uništava. Takvi igrači moraju čim više igrati jer su to buduči fenomeni.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-2010   #828
Culé
Substitute
 
Culé's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Posts: 1,688
Default

Gai Assulin in Manchester City

Catalan sports paper Sport reports that English Premiere league team Manchester City have confirmed the signing of former Barcelona forward and Israeli international Gai Assulin (19). The young forward is reportedly believed to be making a four-year deal with the English side.

Manchester City was close signing Assulin in the summer, but his knee injury delayed the deal. The English club is reportedly now satisfied with Assulin’s fitness and quality and will add the Israeli prospect to their reserve squad. Assulin underwent knee surgery last month. He visited Manchester last week for a medical and was sent to a rehabilitation clinic to speed up the recovery. Due to his Spanish citizenship, Assulin won’t need a work permit to play for Manchester City.

Gai Assulin was highly rated in Barcelona, but his chances in the first team diminished due to his injury and the breakthrough of another Barcelona academy player, Pedro Rodriguez. Assulin was unable to reach an agreement on a new contract with Barcelona. This attracted lots of interest from other European clubs, since the Israeli forward was available on a free transfer.
Culé is offline   Reply With Quote
Old 01-01-2011   #829
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Dzeko do ponedeljka novi igrac Cityja, navodno €35-40m . Nakon Baljica, jos jedan Bosanac, najplaceniji u bivsoj Jugi.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011   #830
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by Culé View Post
Macheda... Možda mu je i bolje da ode negdje gdje će igrati malo češće.

By the way, priča se da će Bojan na pozajmicu u neki slabiji španski klub. Nema logike, budući da je uzeo broj 9 nedavno. Ali iskreno, loše igra. Ne vidi se na terenu kad uđe. Možda bi mu bolje bilo, kao i Machedi, da ode negdje da igra stalno...
normalno , taj dečko je bez razloga izvikan samo zato jer igra u barci, nosi 9-ku, i fizički podsjeća na messija, inače igrom ne donosi apsolutno ništa, da je recimo igrao za Almeriu od početka karijere ne bi niko znao za njega , e sad zamisli kad ti ne ide u barci sa loptama od messija,xavija,inieste, kako će ti ići u nekom žlj klubu kad ti neko loše dodaje, nema taktike, itd.
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011   #831
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Joj kako se varas Denci sto se tice Krkica,pa da mu daju da igra svaku tekmu dao bi 20 golova u sezoni minimum,ako je pametan otice u neki kvalitetan klub koji ce mu garantovat minutazu i nek se nastavi razvijati jer u Barci samo stagnira i ne napreduje zato sto nemoze da igra pored Ville i Co,ja tog momka cijenim i vjerujem da ce pokazat koliko vrijedi u nekom drugom timu.eto toliko!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011   #832
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Dzeko do ponedeljka novi igrac Cityja, navodno €35-40m . Nakon Baljica, jos jedan Bosanac, najplaceniji u bivsoj Jugi.


Mi ga bajagi dijamantom nazivamo, dali je taj dijamant imao kad ponude velikana iNtera Reala Barcelone Milaan ono zvanicne ne samo rekla kazala zavrsi se samo na prici ne nekom detaljnijem transferu Da je to igracina evropskih razmjera nebi on ni minute igrao u provinciskom Wolfsburgu. ...
Iskreno volio bi da ode iz Wolfsburga a sa svojim stavovia glumi neku zvjezdu i stavlja neke uvjete nemoj da letis visoko mozzes ostat niski krila moj Edine bjezi odatle i rci za 125 000 ako je ikako istina do 30 ces zaradit milione u Bosni zivis ko KRALJ a vako si samo debil koji glumi zvjezdu ..nadam se da ces istruhnut u w.
Motta is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011   #833
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

kakva ti je to prica molim te Motta,da je Zenicanin nebi tako govorio sigurno!!!svi su ga htjeli al nemaju para za Edina u tome je razlika!!pokazece on u City-u kakav je igrac!!A nije on kriv sto ima retardiranog menadjera kojeg ja licno poznajem i to je obicni uhljup koji je Edina dobio na poklon od starog,poceo kao manadjer i stari od Irfana Redjepagica dao mu Edina pod svoje kad je ovaj tek otisao u Cesku!!!Nesposoban jednostavno da ga proda i to je jedina istina oko Dzeke!!

I za tvoju informaciju neko ko glumi zvijezdu kao sto ti kazes nekupuje Taxisti koji ga je jednom odvukao djabe na trening jer nije imao para novo auto iza salona!!
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011   #834
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

razumjem ti si iz Sarajeva i volis svoje i trebamo svi volit svoje necu sad ulazit u njegove humane sposobnosti ne interesuje me to svako tko ima previse treba dati nekom kome nema al nije to tema To tim taxisti sto je uzo auto bolje da je kakvu porodicu nahranio u bosni ima vise gladni nego siti Ja sam kazem da je precjenjen da ne vrjedi pa pobogu brate nije to Etoo ili Nisterloy Dzeko je odlican igrac al ko garantuje da ce opravdat pare Ne garantuje niko Ja samo kazem da bi volio da on ode iz wlolfsburga klub koji ce igrat evropu gdje ce moci napredovat .I otkud ti ta najednom podjela ja iz zenice ne bitno odakle sam Bosna i Herzegovina je jedno ne cini te grad covjekom seljaka je mnogo i sarajevu zenici mostaru tuzli itd bitno je kakvi smo ljudi tebi velik pozdrav Da mi je rodjeni babo otac ili tata kako vec ko zove Ta vise prica mi se na k....c popela gdje ce on i hocel nadam se da ce ostat tamo gdje jeste jer izgleda da se on boji izazova ..pozdrav

Inter u jednom trenu da je htio Dzeku Moratti bi kupio ga budi siguran u to nemaju para heeh ..
Motta is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011   #835
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Nema to veze koje odakle volim ja sve sto je nase!!Ja sam iz Sarajeva i nevolim Djeku sto je on iz sarajeva nego sto je basanac u tome je razlika kod mene!!kontas al zar ti nije cast da igraca iz tvoje drzave(kakva god ona bila)hvale Wenger,ferguson,mancini i ostali i sad mi tipicno bosanski hajmo ga kuditi i traziti mu mane,zar je on kriv sto ga Wolsburg nije htjeo da pusti i sad je medju vodecim strijelcima bundeslige iako nezna gdje ce ga prodati,dali ce ostat!!treba da se ponosis i ti i ja sto bosna ima takvog igraca i sto svi znaju da je on iz neke Bosne i da vrijedi 40 m eura!!I kazes ko garantuje da ce on opravdati pare ulozene,pa sta je garantovao MIlito kad je dosao u Inter,najveci klub sto je igrao je bila Djenova pa je postao najbolji napadac u Evropi!!!sacekaj nek ode u City pa onda sudi kakav je igrac!!
I MM ga nece kupiti zato sto je pokriven na tim pozicijama kao i vecina klubova sto su pokazivali interes za njim!!vidis i sam da ga traze klubovi kojima je potreban takav igrac(City,Jubentus,Arsenal,Liverpool itd)
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011   #836
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Federico Macheda blizu Sampe i Bastos iz Lyon-a odbio Jubentus
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011   #837
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Motta View Post
..nadam se da ces istruhnut u w.
Kao sto InteristaSA rece, nema sanse da si iz BiH . Jer cak da si i u svemu u pravu, pozeljeti mu ovakvo nesto nakon svega sto je napravio za nasu repku... budimo realni - i najveci Celikovi navijaci ga vole .

Slabo si se potrudio biti Bosanac, posto vidim da slabo sa ekavice prelazis na nas - razumjem, vrjedi.. - mislim da i nepismeni Bosanac prepoznaje greske . Za ubuduce, da znas, kod vas ono sto se razvlaci na e - kod nas dodaj i: vreedi - vrijedi; hleb - hljeb...
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 03-01-2011 at 20:48.
dera is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011   #838
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Daj bolan Motta, problem vecine igraca iz bivse Juge je da moraju biti za klasu bolji od ostalih da bi bili priznati (eto Krasica npr). Dzeko da je kojim slucajem Englez bio bi najbolji i najtrazeniji na svijetu. U engleskoj ima panjeva koliko hoces koje predstavljaju kao superstarove... Dzeko je klasan spic igrac, nema sta to je vec pokazao u jednom Wolsburgu, bilo kojem velikom klubu ako predje u njega bice pravo pojacanje.
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 03-01-2011   #839
Motta
Substitute
 
Motta's Avatar
 

Join Date: Dec 2010
Location: Sarajevo
Posts: 518
Default

Vi ste mene skroz pogresno prokuzili dobro izgleda tako jer sam napisao I Meni je Dzeko drag i volio bi da ode negdje Zasto .Zato da unaprjedi svoju karijeru da nesto napravi u svjetu fudbala .Treba da prihvati ti 150 ako je istina onda kad dodje u klub onda nek diriguje platu .I da nervira me ovo stalno mjenjaje destinacije iskreno ek jednom sjedne s klubom i rascisti gdje sta kako ..Izgleda da od njegovog transfera igdje nece biti nista jer niko od Citya nece dati 40 miliona a i oni se cjenkaju .Na kraju ce doci u neki klub i trcat za 10 pozdrav.
Motta is offline   Reply With Quote
Old 04-01-2011   #840
Muhammed
New member
 

Join Date: Jan 2011
Posts: 1
Default

Cecs In Barcelona the next year
__________________
Muhammed is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 19:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic