Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2009/10 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 25-01-2010   #271
Inter boy
Team star
 
Inter boy's Avatar
 

Join Date: Jun 2009
Location: Bihać,Bosna
Age: 38
Posts: 1,011
Default

velika pobjeda na onom đubradi, sad ima da šute kao zaliveni... rip našem preminulom navijaču
__________________


Nakon što se rukujem s milanistom trčim oprati ruke, a nakon rukovanja s juventinom prebrojim prste” - Peppino Prisco
Inter boy is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #272
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

nikako da prezalim iskljucenje snajdera...mislim da bih pregazili totalno da smo do kraja bili kompletni...sto je jos gore steta sto nismo imali dekija i etoa....tada im ni pato i nesta ne bi pomogli..rastavili bi ih na proste cinioce
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #273
Komitski Đeneral
First team
 
Komitski Đeneral's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Niksic,Montenegro
Posts: 540
Send a message via MSN to Komitski Đeneral
Default

E jbg Guro... Sta da se radi... Vidish da vishe uopste i ne razmishljaju kako da nas pobjede, vec samo kako da se ne osramote... Pa zato i ne biraju sredstva... Sudija, poshto su 2 crvena i penal?!!
Ali shlag vecheri, kad sudija na kraju mazi Borijela po licu i shapuce mu..Ma$a, brate, nijesam imao vishe obraza da ih iskljucujem...Mozda sam trebao ipak suditi josh jedan penal ali, onda se $etih da mi je Galjani dao pare samo za 1 penal, izvini...







Dokle Vise? Je li Vam dosta smradovi?! Kako dobro radili, tako Vam se vracalo oloshi!!!!!
__________________
Komitski Đeneral is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #274
Guro
Head coach
 
Guro's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Podgorica
Age: 40
Posts: 1,608
Send a message via MSN to Guro
Default

cek...jel ovo sve isti sudija???
__________________

~Helenio Herrera: "If you are first you are first. If you are second, you are nothing."
~Enzo Ferrari: "Aerodynamics are for people who can't build engines."
Guro is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #275
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

jeste...djubre podmitljivo
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #276
Komitski Đeneral
First team
 
Komitski Đeneral's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Niksic,Montenegro
Posts: 540
Send a message via MSN to Komitski Đeneral
Default

Quote:
Originally Posted by Guro View Post
cek...jel ovo sve isti sudija???
Hm...Malo "cudno" ali jeste...

Ali pogledajte shta mu THE SPECIAL ONE porucuje :

http://www.youtube.com/watch?v=LrLTd...layer_embedded
__________________
Komitski Đeneral is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #277
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Mourinho i Moratti: Neće nam dopustiti da osvojimo Scudetto


Nakon povijesne (ne volim koristiti ovu riječ za nogomet, ali ovaj se put usuđujem) pobjede Intera nad Milanom izjave su dali Julio Cesar, Davide Santon, Goran Pandev, Diego Milito, Esteban Cambiasso, Jose Mourinho i Massimo Moratti…

Julio Cesar:
“Strašna predstava. Sretan sam što sam pridonio ovom rezultatu. Nije lako igrati s 10 igrača skoro cijelu utakmicu. Ovo je strašan kolektiv, čestitke svima. Bio je prekrasan derby. Isključenje Sneijdera? Ne čini mi se da je pljeskanje vrijedno isključenja, ali možda i bolje, ovako smo pokazali sav svoj karakter. Scudetto? Ima još puno vremena, ovo je bila velika predstava, ali nedostaje još puno.”

Santon: “Savršena utakmica. Sve smo napravili veliku žrtvu, pomagali jedni drugima i dobili jako važnu utakmicu za nastavak prvenstva. Moja predstava? Koljeno je pozitivno odgovorilo. Derby je bio emotivan, iako su emocije s mog debija jedinstvene derby je derby, ali danas sam bio miran. Sada idemo dalje, sutra je novi dan.”

Pandev: “Moj je gol za svih. Patili smo, ali smo znali odgovoriti i potvrditi naš snagu. Trebao sam zabiti kada sam pogodio stativu, to smo vježbali Milito i ja cijeli tjedan, ali nema veze, vratilo se iz slobodnjaka. Nema puno mojih golova iz slobodnjaka, ali ovdje učim od Wesleya. Odlično je počela moja avantura u Interu, miran sam.” Na kraju cinična šala: ” Sudac mi je dao žuti karton jer sam skinuo majicu, jedva je čekao…”

Milito: “Sretan sam zbog pobjede. Zabio sam gol u pravom trenutku, gol koji nam je dao mirnoću i mogućnost da kontroliramo utakmicu iako smo bili s igračem manje. Dosta smo se umorili, a sam derby donosi veliki pritisak, ali smo ipak vidjeli rupe kod Milana i iskoristili ih u protunapadima.”

Cambiasso: “Bilo je bitno održati emotivnu granicu. Derby je važna emotivna utakmica, a mi smo uspjeli anulirati manjak igrača, i to Sneijdera koji je ključan za našu igru. Odigrali smo sjajno, kontrolirali utakmicu cijelo vrijeme, kontrolirali veliku momčad kao Milan i to u vrhuncu njihove forme, a sve s igračem manje.” Rocchi? Ne da mi se pričati o osobi koja nije uveličala ovaj derby, to smo bili mi. Radije ću tri sata pričati o poslu koji su napravili Julio Cesar, Muntari, Zanetti, Goran ili Milito.”

Mourinho:
“Pokazali smo sve, pokazali smo da smo utakmicu mogli izgubiti samo sa šestoricom na terenu, jer bi sa sedmoricom također dobili. Jeli ovo bila savršena utakmica? Ne, savršena je utakmica kada tvoja momčad dobije igrajući dobro, ali kada su i protivnik i sudac dobri. Inter je ovaj put dobio i bio spektakularan. Od prve minute se vidjelo da smo bolji, dobili smo, ali ipak ostaje čudan osjećaj. Jeli prvenstvo gotovo danas? Ma kakvi, neće nam dopustiti da osvojimo naslov, to sam uvidio ovaj put. Ako nisu isključili Bonuccija u Bariju prilikom jedanaesterca, a danas jesu Sneijdera, onda ne vjerujem da ćemo osvojiti naslov. Pitao me sudac Rocchi što bih ja napravio na njegovom mjestu. Rekao sam mu ništa, jer i pljesak je dio igre.”

Moratti: “Vidio sam loše znakove i bili su jako antipatični, ali pokazali su nam ih na vrlo jednostavan način. Sudac je pogriješio, vidilo se na tribinama da nisam zadovoljan i još me uvijek drži. Nerpavedno smo ostali s igračem manje, ali smo se ponjeli dobro i pobjedili. To je pokazatelj velikog karaktera i kapaciteta ove momčadi.”
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #278
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Još da nam je Stankovič igro dao bi jim on dva komada sigurno
Aja kod Jubentusa se je Marcisio povredio i neče ga biti 20 dana. Taman da jih ubijemo na terenu.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #279
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Ljudi biste li vjerovali da je onaj komentator sa IN sto navija za bilan danas u pregled utakmice predstavio u smislu da je bilan ostecen od sudije..kaze taj bolesnik da je Sneijder opsova "i to duplu psovku" sudiji kad se sudario sa njim i kad mu je zasmetao da uzme loptu..onda kaze da nije nad Pandevom penal bio,da je bilanu treba da se svira penal kad je Pirlo izveo slobodni i navodno zakacila u zivi zid Maicona u ruku i zato skrenula..
Sto da se radi kad je jedna privatna televizija to dopustila tj klasicnu diktaturu jednog umno poremecenog,bolesnog gada?!
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #280
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

hehehe dejo ma neka ba..nek pati ko ga jebe...barem narodu nije dosadno kraj malih ekrana
Huska is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #281
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Moj Huska da ti slusas te uvrede,lazi na konto Intera a hvalospjeve na racun bilana i tebi bi smetalo..kad nekog dobiju sa 2 razlike to su epski hvalospjevi..
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #282
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

evo ako tko hoce da sebi skine one glavne poteze u GIF formatu ima 27 slika samo 13,6 MB

http://www.megaupload.com/?d=5TPLPKXR

a evo jos 23 slike samo 3 MB...

http://www.megaupload.com/?d=LCPXAUTC
Huska is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #283
DenchiNL
Assistant coach
 
DenchiNL's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Eindhoven/Sarajevo
Posts: 1,620
Default

Quote:
Originally Posted by esteban View Post
Mourinho i Moratti: Neće nam dopustiti da osvojimo Scudetto


Nakon povijesne (ne volim koristiti ovu riječ za nogomet, ali ovaj se put usuđujem) pobjede Intera nad Milanom izjave su dali Julio Cesar, Davide Santon, Goran Pandev, Diego Milito, Esteban Cambiasso, Jose Mourinho i Massimo Moratti…

Julio Cesar:
“Strašna predstava. Sretan sam što sam pridonio ovom rezultatu. Nije lako igrati s 10 igrača skoro cijelu utakmicu. Ovo je strašan kolektiv, čestitke svima. Bio je prekrasan derby. Isključenje Sneijdera? Ne čini mi se da je pljeskanje vrijedno isključenja, ali možda i bolje, ovako smo pokazali sav svoj karakter. Scudetto? Ima još puno vremena, ovo je bila velika predstava, ali nedostaje još puno.”

Santon: “Savršena utakmica. Sve smo napravili veliku žrtvu, pomagali jedni drugima i dobili jako važnu utakmicu za nastavak prvenstva. Moja predstava? Koljeno je pozitivno odgovorilo. Derby je bio emotivan, iako su emocije s mog debija jedinstvene derby je derby, ali danas sam bio miran. Sada idemo dalje, sutra je novi dan.”

Pandev: “Moj je gol za svih. Patili smo, ali smo znali odgovoriti i potvrditi naš snagu. Trebao sam zabiti kada sam pogodio stativu, to smo vježbali Milito i ja cijeli tjedan, ali nema veze, vratilo se iz slobodnjaka. Nema puno mojih golova iz slobodnjaka, ali ovdje učim od Wesleya. Odlično je počela moja avantura u Interu, miran sam.” Na kraju cinična šala: ” Sudac mi je dao žuti karton jer sam skinuo majicu, jedva je čekao…”

Milito: “Sretan sam zbog pobjede. Zabio sam gol u pravom trenutku, gol koji nam je dao mirnoću i mogućnost da kontroliramo utakmicu iako smo bili s igračem manje. Dosta smo se umorili, a sam derby donosi veliki pritisak, ali smo ipak vidjeli rupe kod Milana i iskoristili ih u protunapadima.”

Cambiasso: “Bilo je bitno održati emotivnu granicu. Derby je važna emotivna utakmica, a mi smo uspjeli anulirati manjak igrača, i to Sneijdera koji je ključan za našu igru. Odigrali smo sjajno, kontrolirali utakmicu cijelo vrijeme, kontrolirali veliku momčad kao Milan i to u vrhuncu njihove forme, a sve s igračem manje.” Rocchi? Ne da mi se pričati o osobi koja nije uveličala ovaj derby, to smo bili mi. Radije ću tri sata pričati o poslu koji su napravili Julio Cesar, Muntari, Zanetti, Goran ili Milito.”

Mourinho:
“Pokazali smo sve, pokazali smo da smo utakmicu mogli izgubiti samo sa šestoricom na terenu, jer bi sa sedmoricom također dobili. Jeli ovo bila savršena utakmica? Ne, savršena je utakmica kada tvoja momčad dobije igrajući dobro, ali kada su i protivnik i sudac dobri. Inter je ovaj put dobio i bio spektakularan. Od prve minute se vidjelo da smo bolji, dobili smo, ali ipak ostaje čudan osjećaj. Jeli prvenstvo gotovo danas? Ma kakvi, neće nam dopustiti da osvojimo naslov, to sam uvidio ovaj put. Ako nisu isključili Bonuccija u Bariju prilikom jedanaesterca, a danas jesu Sneijdera, onda ne vjerujem da ćemo osvojiti naslov. Pitao me sudac Rocchi što bih ja napravio na njegovom mjestu. Rekao sam mu ništa, jer i pljesak je dio igre.”

Moratti: “Vidio sam loše znakove i bili su jako antipatični, ali pokazali su nam ih na vrlo jednostavan način. Sudac je pogriješio, vidilo se na tribinama da nisam zadovoljan i još me uvijek drži. Nerpavedno smo ostali s igračem manje, ali smo se ponjeli dobro i pobjedili. To je pokazatelj velikog karaktera i kapaciteta ove momčadi.”
trebaju se dogovorit sljedeći put kad budu igrali da mu svi priđu i aplauz od svih igrača pa daj 11 crvenih papčino , da završiš karijeru odmah
__________________
Football is only total if you win, a beautiful loss is still a loss, destroy egos, starting with yours, finish what you start, tears of joy are made of sweat, attack like lions every second, every minute, every game, break their hearts, steal their fans, black and blue are the colors of insanity!

http://www.beneamata.com/image.php?type=sigpic&userid=40&dateline=129129629  2

Magic by Dennis Bergkamp JM - Like a G6 Perché Io sono un Biscione e tu sei una ranocchia, la Ranocchia
DenchiNL is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #284
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by Guro View Post
To Huska

a najbolji je Murinjo na kraju...desava se i najboljim izvodjacima penala kao sto je Ronaldinjo da promasi...iako ih vjezba svaku utakmicu
to da, ronaldinho i kaka najbolji izvodjaci svih vremena, praksi im nema kraja
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #285
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

esteb, nista, jednom se sastati i razbit ga dok ne bude krvario i iz su.ka heheh

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:31 ----------

pitanje za curvu, zasto cambi kaze da bi vise volio pricati o Muntariju i pojedincu nego sudiji.. a medju pojedincima su najbolji igraci utakmice hmmmmm
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 06:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic