Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Zajednica > Novi članovi

Novi članovi Predstavite se..

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 16-02-2009   #31
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Pa jes reko da neces
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2009   #32
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by CurvaNord69 View Post
Pa jes reko da neces
pa sta ja znam...
Mozda kojim slucajem neki likovi dobiju ban,pa se rahat bude moglo postat...
I to sam i napiso na forumu,sve dok je te dvojice,mene nema...
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2009   #33
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

čekaj malo amico, zar ti nisi bio neki više ovako starosjedilac tamo? i ovi dva su onda bili neki noviji ili su odjednom počeli gluposti pisat ovi stariji? mislim šta se niste ti i ovi stariji dogovorili da ih malo opomenete ili nešto..nego ovako..al inače bolje za nas, dok nisi za sada tamo više si ovdje sa nama
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2009   #34
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
čekaj malo amico, zar ti nisi bio neki više ovako starosjedilac tamo? i ovi dva su onda bili neki noviji ili su odjednom počeli gluposti pisat ovi stariji? mislim šta se niste ti i ovi stariji dogovorili da ih malo opomenete ili nešto..nego ovako..al inače bolje za nas, dok nisi za sada tamo više si ovdje sa nama
pa da bio sam jedan od starijih clanova...
"Vođa Navijača",zajedno sa milosem,i ja sam ranije pokusavajuci da prekinem jednu raspravu,pokrenuo drugu između mene i jednog clana koji je tu vec duze vrijeme....
ja sam kritikovao kolarova,a on ga branio,inace lik samo o njemu prica,kao sa navija za njega a ne za Lazio....
E sad,ja i taj lik smo se dogovorili da ne odgovaramo jedan drugom na postove(nemamo ignore opciju),i to je par dana islo...
E onda ulijecu na forum 2 nova lika,koja se ujedinjuju sa ovim prvim,i jebu raju u mozak...
Poslije poraza od fiorentine dolazi lik sa komentarom nesto kao:vi ste obicne kese,pojma vi nemate,i naravno hvali i dalje kolarova.E onda mu na taj comment odgovori jedan lik i jos par nas ga upozorimo,ali dvojica novih pocnu psovati ostalim clanove porodice itd...zbog toga ja i jos jedan lik koji je zustro ucestvovao u raspravi odlucimo napustit 4um.A inace i ranije je bilo vrijeđanja na nacionalnoj osnovi.Zbog toga su uvedene kazne.
e par nas je dobilo kaznene bodove,ja samo 2 zbog skretanja sa teme,a ostali po 7,6,5 itd....
I ja sam se konto vratit kad se situacija smiri,ali kad sam vidio da je nas Admin upravo ovom liku sto ja nisam bas dobar sa njim smanjio kaznu,sve mi je bilo jasno....
Eto to je ukratko...
A naravno da je meni drago da se mogu druziti sa vama,ali i ranije sam se druzio...
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2009   #35
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

baš sam te htio pitati pa kako onda dopuštate da neki novi spominju članove porodice ali kad sam pročitao kako kažeš da admin smanjuje takvima te bodove vaše onda mi je sve jasno, ma katastrofa
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2009   #36
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

to je to stari,znaci havarija,ali mozda se tim kaznama nesto i postigne,jer kad tad takvi clanovi ce opet napravit prekrsaj.
A i pored svih tih vrijeđanja,najodvratnija su mi bila ona na naionalnoj osnovi,i kad se to nije moglo regulisat,onda ja ne znam sta jeste....
I da ne duljimo vise,nije admin ni los toliko,ovaj glavni ,ali ima dosta propusta u radu....A mozda je pravilnik jednostavno los.
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2009   #37
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

hehe ma kužim, a čuj treba uvijek imat dobrog admina + pomoćnici njegovi ako ih ima, ako su pravedni i objektivni forum će biti kako treba, u redu neki put bit popustljiv ali sve ima svoje granice, ali čuj pravilnik da i to što kažeš...iako tebi sigurno ne treba pravilnik da ne biš prekoračio neke mjere, niti nama ovdje ne vjerujem da je itko čitao neki pravilnik, to je jednostavno stvar bontona kojeg neki nemaju
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2009   #38
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Mauro7 View Post
hehe ma kužim, a čuj treba uvijek imat dobrog admina + pomoćnici njegovi ako ih ima, ako su pravedni i objektivni forum će biti kako treba, u redu neki put bit popustljiv ali sve ima svoje granice, ali čuj pravilnik da i to što kažeš...iako tebi sigurno ne treba pravilnik da ne biš prekoračio neke mjere, niti nama ovdje ne vjerujem da je itko čitao neki pravilnik, to je jednostavno stvar bontona kojeg neki nemaju
svaka rijec ti zlata vrijedna...
da su barem svi ko ti tamo na nebeskoplavi..
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2009   #39
Nera
TM artifex
 
Nera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: everywhere and nowhere
Posts: 4,893
Default

Ma, neka dera dodje na dva dana da zavede red, bili bi tamo mirni kao musice. Nebi im trebao veci autoritet
Nera is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2009   #40
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Nera View Post
Ma, neka dera dodje na dva dana da zavede red, bili bi tamo mirni kao musice. Nebi im trebao veci autoritet
da ga preporucim....
ma doci ce to na svoje samo polako,nigdje se meni ne zuri...
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 16-02-2009   #41
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

kod nas netreba pravilnik svi su u dobrim odnosima samo hulk nervira neke clanove ali to dera resava inace sve je kod nas bilo u najboljem redu
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 17-02-2009   #42
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Vanja kako se ono sve vuxa potpisivo
Vuxa, shacky, hulk ??
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2009   #43
Amico Laziale
First team
 
Amico Laziale's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Tuzla
Posts: 596
Default

sjecam se i ja tog vuxe...
A mozel mi ko objasnit sta je taj lik htio uopste i da li je on navijac intera ili je samo zajebavo raju...
__________________

NATA PER DOMINA'!
Amico Laziale is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2009   #44
Mauro7
Consigliere
 
Mauro7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Rijeka
Posts: 6,788
Send a message via MSN to Mauro7
Default

on ti je/bio 99% navijač Adriana i 1% Intera
Tip je malo tako...ali mislim da je čak bolji od onih o kojim smo pričali da su došli na vaš forum, mislim nije on tako loš na kraju krajeva
__________________
"It will be born here, at the "Orologio (Watch)" restaurant, meeting place of artists and it will be always a team of great talent. On this splendid night it's colours will be given: The black and the blue with a golden background of the stars. It will be called Internazionale, because we are brothers of the world."
________________________________________________________
Mauro7 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-2009   #45
CurvaNord69
Team legend
 
CurvaNord69's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Mostar
Posts: 3,368
Default

Ma dobar je on u dusi al udusi
CurvaNord69 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 23:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic