Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 06-07-2015   #31366
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ma daj ba Sile odluči se ..

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31367
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Gledaš prosjek ove moje statistike? Onda je Salah 3x bolji od Shaqirija . To što je zabio više nego li asistirao jeste zbog formacije koju Viole igraju. Samo kako si došao do toga da i zabija i asistira više ne znam .
Možda sam došao odavde: Salah (42 gola, 28 asist), Shaq (51 gol, 48 asist). Jer ja sam uzeo statistiku kompletne karijere kako i dolikuje jer imaju isto godina, a ne ko ti uzeo si samo jednu polusezonu i to zoveš statistikom .
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Last edited by Biscione; 06-07-2015 at 20:37.
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31368
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Nije strasno, 9 golova vise i samo 20 asistencija vise.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31369
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by Biscione View Post
Možda sam došao odavde: Salah (42 gola, 28 asist), Shaq (51 gol, 48 asist). Jer ja sam uzeo statistiku kompletne karijere kako i dolikuje jer imaju isto godina, a ne ko ti uzeo si samo jednu polusezonu i to zoveš statistikom .
Istina, ali si izostavio jako bitnu činjenicu koju ja nisam, Shaqiri je to postigao u 167 utakmica (prosjek učinka po utakmici 0,59), a Salah u 114 utakmica (prosjek učinka po utakmici 0,61 - dakle, bolji opet ), razlika = 53 utakmice!

Znamo mi svi kakvi velikani jednostavno nisu uspjeli u Serie A, očigledan primjer je da Salahu leži a ovome ne.
Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Nije strasno, 9 golova vise i samo 20 asistencija vise.
Quote:
Originally Posted by Sile87 View Post
Pa ako je tako i ja bih se s tim slozio, ali oko Salaha nista nije jasno i situacija oko njega je i vise nego zamrsena.
Ti da čutiš .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 06-07-2015 at 23:28.
dera is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31370
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

E dera kralj si, mos misliti...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-2015   #31371
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Hvala hvala, 0,59 za vas, 0,61 za mene .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2015   #31372
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Vidi ti bisca genija a kao ne zna zbog cega nije dobio priliku u celziju i zasto se nije dokazao.. Covjek je morao u vojsku imao zabrane igre i sta sve ne dobrih 18 mjeseci i to ga je kostalo karijere u celziju a ne njegovo neznanje ili sta vec.. Covjek je imao goruci problem kojeg se tek zimus rjesio al najlakse je pricat i jaslit nesto lud se pravit .. Saciri takve probleme nije imao pa nije ni on cvjetao u bajernu koliko jw trebao .. Dosli su obojica istovremeno u ligu samo sto je jedan pokazao svojd umijece drugi je zakazao na tom planu .. Znaci momak cim se rjesio problema i mirne glave zaigrao pokzao se u pravom svjetlu ..
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2015   #31373
Shaqiri
Allievi
 

Join Date: May 2013
Posts: 126
Default

Mislim da nismo dobili nista sa driblanjem igraca.

Sacir je bio u jacoj konkurenciji i imao je manje prostora ali bih ga zadrzao i pored doveo salaha...a jovetica nebih jer je njega tesko vratiti.
Shaqiri is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2015   #31374
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Volio bih i ja da igraju obojica, jer dolaskom Salaha nema ništa od Jovete, tako da igrati sa dva krilna napadača i Icardijem u špicu je super.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2015   #31375
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Sok ponuda - talentirani Egipcanin Mohamed Salah bi se mogao preseliti u Abu Dhabi, jer Al-Jazira klub mu je ponudila fanstasticni 500 000 eura mjesecno sto je ukupno 6mil godisnje.
Inter u stand by- Posao izgleda vruce a odgovor igraca se ceka kroz slijedeci 24 sata. Inter ceka razvoj svega ovoga.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2015   #31376
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Inter’s differences with Wolfsburg over a move for Ivan Perisic could reportedly be resolved by including Xherdan Shaqiri in a deal.*

It was reported yesterday that*Inter were offering a €2m loan fee and €13m future transfer fee for the Croatia international,*but the German side are demanding €20m.

However, La Gazzetta dello Sport has reported today that the Nerazzurri could now include Shaqiri in their offer in order to lower Wolfsburg’s asking price.


???

---------- Post added at 14:14 ---------- Previous post was at 12:30 ----------

Evo i sa domace stranice.


Inter je ponudio 17.000.000 evra (pozajmica plus obavezni otkup ugovora) Volfsburgu za*Ivana*Perišića, ali su Nemci odbili. Najnovija ideja Interovog direktora*Auzilija*je da Nemcima ponudi*Džerdana Šaćirija*plus 3.000.000 evra za Hrvata. Podsetimo da je Stouk nudio 17.000.000 evra za*Šaćirija, ali je Švajcarac odbio.*


Sta reci...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2015   #31377
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Ne bih ga dao ni bez doplate, ali eto, mnogi smatraju da je Perišić daleko bolji, iako je daleko stariji .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2015   #31378
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

http://outside90.com/what-the-potent...lan-video-011/


Malo je reci da zasluzuje sansu, to svako vidi osim slepog Mancinija, bitno je da su Ranokiji koji je dno dna produzili ugovor iako za 5 god. nije nista pokazao, nedaj Sacire da te oteraju, ostani i zacepi usta onima koji nisu verovali u tebe.

---------- Post added at 15:30 ---------- Previous post was at 15:21 ----------

Zadnja recenica teksta objasnila lepo.


All he needs is a chance to show his worth.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2015   #31379
Biscione
First team
 
Biscione's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Zavidovići
Age: 32
Posts: 2,776
Default

Taman sam bio pomislio kako smo konačno postali pametni i počeli smo dovodit dobre igrače a prestali se olako odricat naših talenata sada sam opet razočaran. Prvo Kova, pa Santon pa sad Shaq... jedva čekaju kog će se prvog riješit i mislim da ih zadržava jedino fanovi jer znaju da bi svi poludili kad bi npr. Kovu prodali a bit će itekako nezadovoljni i ako prodaju Shaqa i Santona.

Nema mi ništa mrže nego onako ko na PES-u ili FM-u samo je bitno da se obrće i svaki prijelazni rok dovest 5-6 i prodat 5-6 jer su ti već dosadili pa hoćeš nove, tako se naši ponašaju. Daj neki projekat pobogu i drži se toga, ako si doveo igrača od 22 godine to je valjda zato što ga planiraš da ti igra barem 5-6 sezone a ako ćeš ga odmah prodat onda je bolje dovedi igrača u najboljim godinama (29) i nek ti odigra 1-2 i riješi ga se. A naši rade obratno, kupe starog (31 godinu) i onda ga drže do 35-te.
__________________
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."
Biscione is offline   Reply With Quote
Old 07-07-2015   #31380
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nera mi je danas javljao, a izgleda da je istina, Jovetić je vrlo vjerovatno naše zadnje pojačanje. Ništa od Salaha, naši ga ne žele čekati više.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 14:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic