Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Transferi

Transferi Razgovarajte o glasinama i zvaničnim transferima

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 27-01-2011   #17101
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by LFMCF View Post
Caldirola,kao i velika vecina nasih mladih igraca ne mogu dobiti priliku u prvom timu,jer je konkurencija prejaka,i logicno je da ode negdje gdje ce igrati,u suprotnom samo ce propasti...a Bia,nisam vidio vece muhe bez glave,kojih 8 miliona,taj ne vrijedi ni milion
Na ljeto sjecam se nekih kako su pisali da je odlicno sto ga vracamo nazad. I u ovom slucaju smo izgubili 1,5m (koliko kosta Magin Brazilac) - prodali ga za 3m vratili ga odmah iducu sezonu za 4,5m.

Forza Branca.

---------- Post added at 18:46 ---------- Previous post was at 18:42 ----------

Quote:
Originally Posted by Il Mago View Post
Bonucci nikad ne bi posto ovo sto jest da je osto kod nas(vjerovatno,da se ogradim),tako da nista mi nismo tu u minusu jer smo dobili Milita koji nam je donio 3 titule i odlicnog Mottu.dali smo tad i Bolzonia,a njega nigdje nema...Transfer Milita i Motte je fenomenalan.
Dakle, Bonucci je procjenjen na 4m kada smo ga dali Genoi, bas kao sada Caldirola. Godinu dana nakon, Leonardo prodan Juventusu za 15m .

U Barceloni djeca dobijaju sanse, kod nas ne mogu .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 27-01-2011 at 19:48.
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #17102
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

I ja sam ocekivao da ce biti bolji,dobio je sansu i nista nije pokazao,sad neka mu je sretno i sto dalje od Intera...ja ne znam da je neko napravio u zadnjih 10-15 godina bolji posao od Brance,utalio je nosoroga Barci,dobio Etoa,koji je bolji napadac od Ibre,i plus kes za koje je doveo Mottu i Milita,igrace koji su bili jedni od najboljih u Interu,u pohodu na trostruku krunu...sa nosorogom Interu je maksimum bio osmine finala Lige prvaka...ne znam sta bi za tebe Branca trebao uraditi da budes zadovoljan
LFMCF is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #17103
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

17:19 - Transfer-bomba na Apeninima - Inter će do kraja nedelje kupiti Đampaola Pazinija iz Sampdorije za 10 miliona evra a u suprotnom pravcu će otići Džonatan Biabiani! Pazini će u prostorijama Intera možda već u toku sutrašnjeg dana potpisati četvoroipogodišnji ugovor.




eto dera 10 samo za tebe
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #17104
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

LFMCF, mi smo trazili 70m za Ibru, Barca nam dala 40m i Etooa. Sta je tu Branca napravio? Genoa je dobila dosta za dvojac, sigurno nisu nista izgubili, tako da, sta je tu Branca napravio - 35m placen dvojac (20m i Bonucci).
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #17105
Rafael
Team star
 
Rafael's Avatar
 

Join Date: Aug 2010
Location: Zadar
Age: 34
Posts: 1,068
Default

Kupnja 3 igrača u zimskom prijelaznom roku samo pokazuje da smo pogriješili ne kupovanjem na ljeto jer se trebalo računati da će nas ozljede pokositi nakon odlične prošle sezone.već smo na ljeto trebali kupiti jednog klasnog napadača i krilo te stopera.
Rafael is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #17106
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

Samo levati mogu dato 70 miliona za njega,ili Etoa koji je godinama najbolji strelac Spanske lige plus 40 miliona...a Milita i Mottu da smo platili suhim zlatom,davno su se isplatili...Pazzini mi mirise da ce ostvariti slicnu karijeru u Interu kao i Principe
LFMCF is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #17107
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Tebi Ibra tada nije vrijedio 70m? Ja se sjecam da su svi bili da se trazi 100m. Zaboravljas sta nam je on osvojio ili te mrznja zaslijepila.

Eto'o je tu sezonu u Barci bio katastrofa, iako i dalje dobar strijelac, masio je zicere, pitaj Samira. Ibra je dao preko 20 golova za Barcu pa im opet nije pasao.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #17108
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

Dati prvog strelca Spanske lige,za prvog strelca Serije A plus 40 miliona je cisti idiotizam...Eto je u karijeri postigao i osvojio,sto ovaj nece nikad...ako cemo tako,sta nam je sve Milito donijeo za jednu sezonu,a kostao je "samo" 20,a Ibra samo scudeta,koja su nam odavno presla u naviku...da nije bilo tvog ljubimca Beniteza,sad bi bjezali Milanu 10-tak bodova kao i obicno,ali popravit ce se to ako Bog da do kraja sezone
LFMCF is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #17109
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Neočekivano dobar mercato. Pazzini je praktički naš za dosta ugodnu cenu 12M€ + nesposobni Biabiany i pola Caldirole. Još Kharja na pozajmicu koji more skoro sve igrati u vezi je isto dosta dobar potez. Jedino mi ide u nos što je romanista, ali šta je tu je. Ne verujem da če ga Branca odkupiti posle sezone Još u početku je došao Ranocchia koji se juče vrlo dobro pokazao. Ja bih dao ocenu ovom mercatu 8 ako tako ostane. A Castaignos dolazi na ljeto.

Po mojoj proceni je relna cena Biabianya 6M€. Više mu nebi dao. Ništa nije pokazao da toliko vredi. A za Caldirolu verujem da če naša uprava biti pažljivija oko njega jer su se jednom gadno opekli za Bonuccija mislim da se takav scenario neče ponoviti.

Ali ako ovo Branca napravi. Idem odmah peške iz Ljubljane u Milano i poljubim ga u vrh čela

Report: Inter to bid Ł40M for Bale
http://www.football-italia.net/jan27s.html
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #17110
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

jao bem ti ove transfere vise...sportski direktor Sampe kad je izaso iz prostorija Intera reko kako se nisu dogovorili,da treba jos vremena...sa Pazziniem nasi imaju dogovor,vec veceras bi trebalo bit gotovo sve
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #17111
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Možda jim je to neka fora za Pazzinijem da kod Udina spuste cenu za Sancheza
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #17112
Il Mago
Head coach
 
Il Mago's Avatar
 

Join Date: Oct 2009
Location: Tuzla
Age: 36
Posts: 2,952
Send a message via MSN to Il Mago
Default

ma nema sanse,ne bi ovi iz Sampdorie dolazili u Milano...a valjda je i Pazzini vec stigao u Milano.
__________________

I'm getting better looking everyday. I can't wait for tomorrow.
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead.
Il Mago is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #17113
mourinho
Substitute
 
mourinho's Avatar
 

Join Date: Jul 2009
Location: BiH
Posts: 1,297
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Tebi Ibra tada nije vrijedio 70m? Ja se sjecam da su svi bili da se trazi 100m. Zaboravljas sta nam je on osvojio ili te mrznja zaslijepila.
Jbg Dera svi smo govorili 100mil jer niko od nas nije zelio da ode. Realno niko ne vrijedi ni 70, pa ni CR ni Messi. To sto duvaju cijene i peru pare preko toga to je druga prica.

A sto se tice trosenja, pa mi nismo, bar zadnjih 15 godina kojih ja pratim Inter, imali posebno inteligentne transfere. Sve se svodi na onu raspravu od neki dan o skautima, mozda ce nam Leov dolazak pomoci pronaci nekog buduceg superstara. Zadnjih nekoliko godina situacija se popravila, Branca je ipak napravio nekoliko dosta dobrih transfera, ali i nekoliko realno losih (u prvoj Murinjovoj godini na Meazzi).

Ovo sto je Q postao o Baleu, volio bih da je tako, ali kada vidim kako se cjenkamo 10 ili 11, cini mi se kao naucna fantastika.
__________________
"I would have loved to have been a fly on the wall at that moment when [Javier] Zanetti lifted the Champions League so I could have enjoyed the spectacle at his [Ibrahomovic's] house."
Gianluca Pagliuca
mourinho is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #17114
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Quote:
Originally Posted by LFMCF View Post
Dati prvog strelca Spanske lige,za prvog strelca Serije A plus 40 miliona je cisti idiotizam...
Nije mi jasno sta hoces da kazes. Da je teze spanskim napadacima nego italijanskim? Meni tamosnji Eto'o nije vrijedio 30m, tek sada vrijedi kod nas te pare.

Zasto imam osjecaj da si vec bio registrovan pod drugim imenom na ovom forumu?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 27-01-2011   #17115
LFMCF
Allievi
 

Join Date: Jan 2011
Location: BiH
Posts: 178
Default

Quote:
Originally Posted by dera View Post
Nije mi jasno sta hoces da kazes. Da je teze spanskim napadacima nego italijanskim? Meni tamosnji Eto'o nije vrijedio 30m, tek sada vrijedi kod nas te pare.

Zasto imam osjecaj da si vec bio registrovan pod drugim imenom na ovom forumu?
Nije teze,a nije ni lakse...mjenjat uz doplatu od 40 miliona je suludo...Eto gdje god da je igrao,bio je prvi strelac ekipe,pod uslovom da je igrao napadaca,i ostvario je i prije Intera odlicnu karijeru,a kao sto smo vidili moze igrati na vise mjesta u timu,dok ovaj samo kao klaiscni napadac...Ibra se nije snasao u Spaniji,u istoj ekipi u kojoj je Eto bio prvi strelac,a Eto nigdje nije zakazao...ti kako hoces,ja bi uvijek uzeo Etoa prije nego Ibrahimovica,a tih 40 miliona je bio veliki poklon Interu...nikad nisam bio registrovan na ovom forumu,nisam imao vremena,iako ga otprilike godinu i pol citam,i uvijek sam se ibretio tvojim postovima
LFMCF is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 02:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic