Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Igrači i uprava > Bivši

Bivši Bivši fudbaleri i uposlenici Intera

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 25-01-2010   #121
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default






Inter Milan 2-0 Silvio Materazzi!
Huska is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #122
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Materaci se maskirao u Berluskonija Marko Materaci uzburkao je italijansku javnost nakon što je nosio masku sa likom Silvija Berluskonija nakon pobede Intera od 2:0 nad gradskim rivalom Milanom.Defanzivac Intera tvrdi da nije imao nikakve loše i skrivene namere povodom tog incidenta, nazvavši je samo najobičnijom "šalom derbija".
"To je samo zadirkivanje nakon pobede, ništa više. Nisam imao nikakvu nameru da napravim problem ili da nekog uvredim, a naročito nisam imao bilo kakav politički motiv. Kad god Materaci uradi nešto, to izazove pažnju, iako sam nosio najobičniju karnevalsku masku koju može da kupi ko god poželi. Siguran sam da se Silvio, kojeg poznajem lično, nasmejao kad me je video", rekao je fudbaler Intera.


Materacijev potez mogao bi da mu napravi dosta problema nakon što je arbitar sinoćnog meča prijavio incident sudijama Italijanske fudbalske federacije, tvrdi "Skaj sport Italija".
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #123
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

Quote:
Originally Posted by Moca93 View Post

Materacijev potez mogao bi da mu napravi dosta problema nakon što je arbitar sinoćnog meča prijavio incident sudijama Italijanske fudbalske federacije, tvrdi "Skaj sport Italija".
kako ga nije sramota, crko dabogda
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 25-01-2010   #124
LiGad
Assistant coach
 
LiGad's Avatar
 

Join Date: Sep 2009
Location: Mostar
Age: 32
Posts: 1,633
Send a message via MSN to LiGad
Default

sad ce optuzit Matrixa da je on narucio onaj napad na Berlusconia kad je premijeru razbijen nos
__________________
Like I give a damn!
LiGad is offline   Reply With Quote
Old 26-01-2010   #125
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Materazzi se telefonski ispričao Berlusconiju


Nakon “skeča” koji je izveo poslije nedjeljnog derbija talijanske Serije A, u kojem je njegov Inter pobijedio gradskog rivala Milan (2-0), branič “nerazzurra” Marco Materazzi u utorak je telefonski razgovarao s premijerom Silvijem Berlusconijem…

Podsjetimo, Materazzi je nakon posljednjeg sučevog zvižduka uletio na travnjak s klupe, na kojoj je proveo svih 90 minuta utakmice, stavio na lice masku predsjednika talijanske vlade, ali i Milana, te takav slavio pobjedu svoje momčadi.

Njegov je performans podigao veliku prašinu na Apeninskom poluotoku, mnogi su to shvatili kao provokaciju aktualnog premijera, pa je 36-godišnji nogometaš odlučio problem riješiti u telefonskom razgovoru s Berlusconijem.

Talijanski mediji navode kako je komunikacija protekla u srdačnim tonovima i kako je Berlusconi kazao da u potpunosti razumije da u Materazzijevom postupku nije bilo nikakve loše namjere.
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010   #126
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

Quote:
Branič Intera Marco Materazzi dao je par izjava nakon dva vrlo dobra nastupa u Kupu Italije.
Matrix se prvo osvrnuo na izjave Amantina Mancinija na predstavljanju u Milanu: “Mancini je rekao da se u Milanellu osjeća posebna atmosfera niti 24 sata nakon što je tamo došao. Mogao je to zadržati za sebe, jer ovdje je osvojio Scudetto i pol. Nikad ne pljuvaj u pjat iz kojeg jedeš, jer on bi na ljeto ponovno mogao doći u Inter. Prijatelj mi je i želim mu sve najbolje, ali trebao je šutjeti.”
Potom je poslao poruku i komentirao trenutnu situaciju Cassana: “Daj Antonio, uključi mobitel, želim te čuti. On je uvijek isti i Del Neri je znao što ga čeka kada je dolazio. Sam Antonio je rekao kako se ne možeš roditi okrugao, a umrijeti ravan.”
Osvrnuo se svjetski prvak i na reprezentaciju: “Utakmicama u Kupu sam dokazao da sam još uvijek dostojan Intera i da se zabavljam. Istina je, igram malo, ali u jednom sam od najboljih klubova svijeta i znam svoju ulogu. Prihvaćam je i želim raditi samo dobro. S Lippijem se čujem kako bismo se pozdravili, jer on mi je kućni prijatelj. Rekao mi je da je samo htio izbaciti foru kada je rekao kako u Appiano Gentile nije došao jer nema Talijana. Mi smo mu pokazali u posljednjim utakmicama da ih imamo… Ja u reprezentaciji? Mislim da tamo moraju biti oni koji su iznjeli kvalifikacije, a ja sam već bukirao praznike u lipnju. Nesta? On je moj idol, najbolji na svijetu i nadam se da će ići u Južnu Afriku.”
Poruka Balotelliju: “Mario je dijete, obožava biti na terenu. Isti je kao ja. Kada pričamo kažem mu da se ugleda u mene. I ja bih stalno igrao, a pogledajte me… Kup Italije? Trebali smo dobiti s više od gola razlike, jer neće biti lako u travnju u Firenzi pred 40.000 ljudi.”
jedan je Matrix...kako je igracini manciniu lijepo rekao
Huska is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010   #127
PazzaInterista
Primavera
 
PazzaInterista's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Ljubljana
Posts: 465
Send a message via MSN to PazzaInterista
Default

To je naš interista!!
__________________
PazzaInterista is offline   Reply With Quote
Old 04-02-2010   #128
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

Jedan je Marco Materazzi
hahha samo nije trabao da govori balotelliju da se ugleda na njega (kao covek da ali ono drugo )
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2010   #129
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default


__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 21-02-2010   #130
ivan019
The Man
 
ivan019's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Srbija
Age: 34
Posts: 7,404
Send a message via MSN to ivan019
Default

moco sve si bolji
__________________
NELLA GIOIA E NEL DOLORE,ADRIANO SEMPRE NOSTRO IMPERATORE!!!!
"Mozete da me volite,mozete da me mrzite ali ne mozete da me ignorisete!"
ivan019 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2010   #131
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

vidis moco da ti je to pun pogodak ...znam ja sta se trazi na estradi
Huska is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2010   #132
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

TI nisi normalan... sta je sa ta pjesma doktore... hhahaha
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 22-02-2010   #133
Balotelli#45
Spammer
 
Balotelli#45's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: The Planet :)
Posts: 5,881
Send a message via MSN to Balotelli#45
Default

najjaca pesma materazzi ha fatto gol tako nesto
Balotelli#45 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-2010   #134
Huska
Head coach
 
Huska's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Age: 34
Posts: 8,294
Send a message via MSN to Huska
Default

odradio danas prvi trening i vrlo vjerovatno ce biti spreman za udine
Huska is offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010   #135
esteban
Team star
 
esteban's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Montenegro,Cetinje
Posts: 3,208
Send a message via MSN to esteban
Default

Marco Materazzi poziva Mario Balotelli u zagrljaju Inter Credo Ili Ostavi
'Matrix' je poslala jako sročene poruke do nesređena tinejdžera nakon jučerašnje pobjede na Stamford Bridgeu.

Inter centar-nazad Marco Materazzi je inzistirao napadač Mario Balotelli se mora latiti i dokazati svoju vezanost za Nerazzuri boje, ako mladi prospekt je imati dugoročnu budućnost na San Siro.

Okrenuta je novinarima nakon što je sinoć je 1-0 Chelsea nad kojima ispalio talijanski prvak u posljednjih osam u Ligi prvaka, Materazzi je zamoljen poslati poruku na 'Super Mario', koji je izostavljen iz odjeljenje za putovanje u London za navodni nesporazum sa šefom Jose Mourinho.

"On bi trebao poslati jedan do nas i zahvaliti svojim timom koji mu je nosio u četvrt-finale", rekao je Materazzi Sky Sport Italia.

"Ako želi biti dio ove grupe, mi smo sretni jer on je stvarno jaka.

"Ali, ako želi ići negdje drugdje, vrata otvorena.Predsjednik je već dokazao kako neće zadržati onaj tko želi ostaviti.


"Nije istina da mi ga ne vole, mi ga voljeti čak previše.” On mora biti navijač ovog tima, jer je predsjednik ga tretira kao sina, i tako do I. Ovo je naša grupa, ako želi biti dio toga. "
__________________


Solo l'Inter!!!
esteban is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 00:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic