Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > Podrška > Obratite nam se

Obratite nam se Pitanje, prijedlog ili nesto treće..

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 13-08-2010   #556
Dejo
Substitute
 
Dejo's Avatar
 

Join Date: Jan 2010
Location: Sarajevo
Posts: 258
Default

Htio sam sve spomenuti da ne bi bilo kako smo mi iz Bosne cvjecke svugdje ima ludjaka,sto ne znaci da smo mi najbolji,samo hocu da kazem da nema vezze odakle je ko,da sranja o nacionalizmu nisu potrebna ovdje,na forumu od Evropskog prvaka!



Da,ovdje umjesto Hrvatske je trebalo ici Srbije ali sada sam ispravio,da su svi jednako spomenuti
Dejo is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2010   #557
filip.sk
Head coach
 
filip.sk's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Location: Skopje - Macedonia
Age: 33
Posts: 2,031
Default

Makedonci nisu
I daj smirite se malo, sacekajte da zlatan dodje, bice veselo
__________________
Roy Keane: Sometimes you wonder, do they understand the game of football?
Claude Le Roy: Football is a permanent orgasm.
filip.sk is offline   Reply With Quote
Old 13-08-2010   #558
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Nisam pratio o cemu se radi, ali ovaj odgovor mi se cini kao i zavrsnim:

Quote:
Originally Posted by claudejandamvan View Post
05.08. je drzavni praznik u samostalnoj i neovisnoj republici hrvatskoj. Decko ga je cestitao hrvatima i drzavljanima hrvatske u temi praznici.
Quote:
Originally Posted by ivan019 View Post
Ne moze cestitati dan na kome su srbi ubijeni ako na forumu ima srba, pa makar to i bio praznik u vasoj zemlji.
Operacija Oluja (4. kolovoza - 7. kolovoza 1995.) je velika vojna operacija u kojoj su Hrvatska vojska i policija oslobodile okupirana područja pod nadzorom pobunjenih Srba, na kojima je bila uspostavljena paradržava tzv. Republika Srpska Krajina. Operacijom je vraćen u hrvatski ustavno-pravni poredak cijeli okupirani teritorij osim istočne Slavonije.

Sukobljene su strane bile Hrvatska vojska (HV) i Srpska vojska Krajine (SVK). Hrvatskoj je vojsci pomagao HVO te 5. korpus Armije BiH. Vojska Jugoslavije nije nikako reagirala na hrvatski napad, dok je Vojska Republike Srpske ozbiljnije djelovala samo 7. kolovoza, kad je zrakoplovstvom napala hrvatske postrojbe na Savi i gradove Kutinu, Viroviticu, Požegu i Županju. Posljednji preostali korpus SVK, 11. slavonsko-baranjski korpus, ostao je u Baranji i nije se borio.

Nisam dovoljno upucen u ovo, tako da mi oprostite ako grijesim, ali to je isto da se vi zalite kada mi slavimo dan nezavisnosti BiH. Ako je ipak rijec o nekom istrebljenju neduznih ljudi, onda je to ipak druga prica..

Sve u svemu, Zlatan ce dati konacnu kada se vrati, iako Hulle ima ovlast i na ban i na brisanje postova, kazni (infractions) itd. i mogao je to odraditi na svoju ruku.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2010   #559
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Procitah privatnu poruku Zlatana, koji se vratio sa odmora, i veli da ni on nije u toku, tako da konacnu odluku daje Hulle.

Citao sam jos o ovoj Oluji, i bez obzira da li je to bilo ispravno ili ne, postojalo je etnicko ciscenje nad civilima, tako da ako se ja pitam, smatram da to nije dozvoljeno ovde na forumu, gdje je primarna tema sport, dok se cestitaju uglavnom veca obiljezja. Ja se nadam da nisam nekoga uvrijedio jer nemam uopste tu namjeru.

Toliko od mene.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2010   #560
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Ja sam pobrisao te postove cim sam ih vidio, a sto se tice bana dao sam na 1dan, cini mi se, jer sam zelio da vidim sta vi mislite o tome.
Oluja jest drzavni prazik u HRV, ali mislim da postavljanje nekih nacionalistickih pjesama nema smisla.
Nama je cilj da ukupimo ljude s mozgom na ovom forumu, a ne da budemo jedni on onih koji non stop forsiraju nacionalizam.
Jedina nacija kojom mozemo da pripadamo je INTER
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2010   #561
Il Trattore
Reserve
 
Il Trattore's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Posts: 336
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
Ja sam pobrisao te postove cim sam ih vidio, a sto se tice bana dao sam na 1dan, cini mi se, jer sam zelio da vidim sta vi mislite o tome.
Oluja jest drzavni prazik u HRV, ali mislim da postavljanje nekih nacionalistickih pjesama nema smisla.
Nama je cilj da ukupimo ljude s mozgom na ovom forumu, a ne da budemo jedni on onih koji non stop forsiraju nacionalizam.
Jedina nacija kojom mozemo da pripadamo je INTER
jesam li ja dobija ban?
koje sam to nacionalisticke pjesme ja postavlja na forum?
jeli ti zelis rec da ja nemam mozga,ako sam cestita praznik u svojoj drzavi?
jeli ivan dobija ban?
Il Trattore is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2010   #562
InteristaSA
Assistant coach
 
InteristaSA's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Sarajevo
Age: 35
Posts: 1,082
Default

Pa traktore jedan da si dobio ban mogao bi samo mastat da pises..prestani vise pisat ovdje dizes tenzije sve je bilo proslo prestani vise traziti svoju pravdu neku..niko nije dobio ban i pisi u nekim drugim temama osim ove!!Zamolio bi te da to pocnes raditi..
__________________
InteristaSA is offline   Reply With Quote
Old 15-08-2010   #563
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Trattore, kao sto Mirza kaze, nemoj opet siriti tenzije. Druga stvar, zasto bi Ivan trebao dobiti ban?
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2010   #564
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

a ja sam mislio da se to rijesilo i da je gotovo,a ono izgleda da opet pocinje iz pocetka
ccc
__________________
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2010   #565
Il Trattore
Reserve
 
Il Trattore's Avatar
 

Join Date: Aug 2009
Posts: 336
Default

Quote:
Originally Posted by hulle View Post
Ja sam pobrisao te postove cim sam ih vidio, a sto se tice bana dao sam na 1dan, cini mi se, jer sam zelio da vidim sta vi mislite o tome.
Oluja jest drzavni prazik u HRV, ali mislim da postavljanje nekih nacionalistickih pjesama nema smisla.
Nama je cilj da ukupimo ljude s mozgom na ovom forumu, a ne da budemo jedni on onih koji non stop forsiraju nacionalizam.
Jedina nacija kojom mozemo da pripadamo je INTER
Quote:
Originally Posted by InteristaSA View Post
Pa traktore jedan da si dobio ban mogao bi samo mastat da pises..prestani vise pisat ovdje dizes tenzije sve je bilo proslo prestani vise traziti svoju pravdu neku..niko nije dobio ban i pisi u nekim drugim temama osim ove!!Zamolio bi te da to pocnes raditi..
zbog ovoga pitam jesam li dobija ban,jeli ti sad mozda malo jasnije?
Quote:
Originally Posted by dera View Post
Trattore, kao sto Mirza kaze, nemoj opet siriti tenzije. Druga stvar, zasto bi Ivan trebao dobiti ban?
ivan treba dobit ban zato sta je napisa da je Oluja genocid
Il Trattore is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2010   #566
Zanetti27
First team
 
Zanetti27's Avatar
 

Join Date: Jun 2010
Age: 33
Posts: 589
Default

daj boze sve ti postao si stvarno vise dosadan s tom olujom...sramotno je da drzava ima praznik u kojem slave ratne dogadaje umjesto da se to sve zaboravi.
daj odustani vise
__________________
Zanetti27 is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2010   #567
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Trattore, sada ti kazem da ces dobiti ban ako ne prestanes dosadjivati .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2010   #568
adiK
Assistant coach
 
adiK's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Σαράγεβο, BA
Posts: 1,741
Send a message via MSN to adiK
Default

Evo ozbiljno pitanje: Zasto Mario nije u historiji?
__________________
"Da li Vama po đahkada na sabahu ćuna na pamet pada?"

Last edited by adiK; 16-08-2010 at 12:24.
adiK is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2010   #569
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

To pitaj Zlatana i Hulleta.

---------- Post added at 12:40 ---------- Previous post was at 12:38 ----------

Mozda jer nije oficijelno.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 16-08-2010   #570
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 31
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

dera ti si bas zaostao od tolkog ucenja..Eno na Sitijevom sajtu ,sedi Mario u Sitijevom dresu,sta je od tog zvanicnije
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Reply

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic