Beneamata - Inter Milan Forum
Sportske novosti

Go Back   Beneamata.com > FC Internazionale Milano > Utakmice > Arhiva > 2015/16 > Serie A

Serie A Razmjenjena mišljenja o taktici i sastavu za ligaške utakmice

Reply  
Thread Tools Display Modes
Old 10-01-2016   #16
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Čekaj, kada je sreća na našoj strani pripisuješ nam to, a kada nemamo sreće kao danas onda smo samo loši? Ostali što kiksaju to je nemoguće? Naravno da svako može kiksati kao i mi danas, što kaže komentator na Areni, Inter je definitivno zaslužio pobjedu.

Miranda je plaćen 15m, i ne samo da je solidan već je odličan, kao i Murillo.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2016   #17
hulle
Head coach
 
hulle's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno City
Age: 38
Posts: 9,193
Send a message via MSN to hulle
Default

Govorim da smo losi kroz citavu sezonu...pobjede od 1-0 i danas se to osvetilo...
__________________
Rolando Jorge Pires da Fonseca
hulle is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2016   #18
Quaresma#7
Assistant coach
 
Quaresma#7's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Ljubljana, Slovenija
Posts: 7,258
Default

Preplatili smo Kondu, je dobar al nije vredan tih para a Perko je promasaj totalni... bolji je bio Sacir.
__________________

Quaresma#7 is offline   Reply With Quote
Old 10-01-2016   #19
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Jbg svi smo govorili da će Kondo biti pogodak, jes bio skup jer ga je Bilan htio inaće bi koštao nekih 25m, a Imbula bi bio još gori promašaj. Koštao je 20-25m a frajer u Portu rezervni tim. Kondo mene podsjeti na Kovu, gleda samo da ima dobru statistiku, gleda da je tačan pas pa makar dodavao samo Mirandi a ne kao Ljajić ide da pokuša napraviti nešto.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea

Last edited by dera; 10-01-2016 at 20:29.
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2016   #20
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

Jebem li ti sunce q! Ureko si il divina!! Jesil spomeno odma poraz: D

A kondo je bio danas najgori otkako je stigao! Ono je jad i cemer kako je stajao na terenu prosto pogubljen i vsn susreta sve vrijeme! I manci ga drzi do samog krajs mjrsto da gura guara il nekog drugog na poluvremenu.. los dan ljajica desava se svima jbg.. penal je ismijavanje klasicno od strabe sudije mada sam znao da ce biti jer je vec 3 x miranda lomio njih na vrhu sesnesterca ono je samo bila kompenzacija.. ovim smo po meni i ispali iz trke za skudeto jer ce igracima sad uci voda u usi i pasce!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2016   #21
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Navodno je Jovetić već bivši igrač Intera što potvrđuje medijske naslove da su se on i Icardi dobro zakačili poslije utakmice protiv Lazia. Čovjek se sa razlogom upita zašto se uvijek sa Icardijem svađaju..
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2016   #22
Moca93
Team star
 
Moca93's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Crepaja...Srbija....
Age: 30
Posts: 4,013
Send a message via MSN to Moca93
Default

Tako,ajde da oteramo celu ekipu a razmazeno deriste da ostavimo,koje ce nas izdati samo je pitanje vremena kad..... Sramota... Ko bre vodi ovaj klub,gde im je mozak.. (mislim na upravu ,ne tvog voljenog Dera )
__________________

GRAZIE
JOSE!

кој не скокне ова ale ale Горан !!!!!
Moca93 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-2016   #23
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Suzom ih kupi :
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2016   #24
ajdin
Team star
 
ajdin's Avatar
 

Join Date: May 2010
Location: Sarajevo
Age: 33
Posts: 4,537
Send a message via MSN to ajdin
Default

ma to su ciste nebuloze ljudi moji sta vam je ne ide brat joj nikud i on to zna i tohir to zna i mancio zna !!
__________________


''UN UOMO E PIU GRANDE DI TUTTI'' 'IL CAPITANO
ajdin is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2016   #25
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Koliko je meni poznato a procitao sam u vise medija, Jovetic se posle utakmice sa Laziom sukobio sa Mancinijem a ne sa Icardijem, sto se videlo protiv Empolija i Sasuola gde je Jovetic bio posmatrac sa klupe.

---------- Post added at 11:56 ---------- Previous post was at 11:40 ----------

Od mogucih 1710 min. Joveta je odigrao 883 i postigao 4 gola i upisao 2 asistencije, Mancini ga na klupi drzi zbog kako kaze taktickih razloga, a koji su ti razlozi, nije precizirao, konacno posle Snajdera imamo pravu desetku i to kakvu u najboljim godinama i mi to ne koristimo jer Mancini ima neke svoje razloge koji su samo njemu poznati, zasto ne forsira 4-2-3-1 samo on zna. Pustite me price Jovetic ima staklene noge, Joveta je spreman ali sedi na klupi poslednje dve utakmice i to je cinjenica. Sto se Sasuola tice, nisam gledao tekmu ali koliko sam mogao shvatiti izgubili smo na mule zesce iz penala u 95. ali jbg kad igras takav fudbal moras nekad tako i izgubiti, na kraju krajeva Sas ima lepu ekipu i mnogi drugi su od njih gubili bodove pa nije smak sveta sto smo i mi. Idemo Atalanti u goste i to je utakmica koja se mora dobiti ako se zeli trece mesto jer smo mi od prvog jako daleko, sto nam je jube pokazao, bezali smo im i 10 bodova ove sezone a oni su to relativno lako stigli, pitam se sta bi bilo da je bilo obrnuto.

---------- Post added at 13:20 ---------- Previous post was at 12:02 ----------

Pogledao sam desetominutni sazetak utakmice i nije mi bilo dobro kad sam video koliko srece nismo imali, pa ono je strasno, Ljajic je broj jedan igrac u Interu sto se na ovoj utakmici videlo iz aviona, neverovatno je koliko momak nije imao srece da da gol i onda taj jebeni penal u 95.

---------- Post added at 13:21 ---------- Previous post was at 13:20 ----------

Jedva cekam Atalantu...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2016   #26
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Mediji pišu sa Icardijem, a Joveta nije pokazao ništa u zadnjih 10 utakmica.
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2016   #27
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

A ti si nalozen na Mancinija da i kada on gresi ti nes priznati da je tako, Joveta nihe ni odigrao 10 utakmica pa opet ima bolji ucinak od Perisica, za pojedince na sredini poput Mela da i ne pricam. Pa svi to vide dera osim tebe jer se lozis na Mancia iako je izvala od trenera teska. Nije cova 2 tekme odigrao sa istim timom, produzuje ugovore Palasiju mrtvaku i provali Nagatomu...

---------- Post added at 17:59 ---------- Previous post was at 17:57 ----------

Sta s vise... Saciri mu nije valjao a valja mu Palasio i Naga, dva lika koja ja mislim da ne postoji interista koji se moli da im vidi ledja.

---------- Post added at 18:05 ---------- Previous post was at 17:59 ----------

Inter, dura lite Mancini-Jovetic. Poi Melo-Icardi, che caos nello spogliatoio


Mediji pisu sa Mancinijem od samog pocetka, doticni naslov je iz Gazzeta dello Sport, slicnih ima i u Corriere dello Sport kao i nekim drugim, koji takodje pisu da su sukobi bili na relaciji Icardi-Melo, Joveta-Mancio.

---------- Post added at 18:16 ---------- Previous post was at 18:05 ----------

Mora da je i Telles razocarao te tekme sto je igrao pa Naga ima prednost, de mi to dera objasni posto si ti ovde jedini koji konta Mancia, a mozes li mi isto tako objasniti logiku zamene u 64. minuti odnosno Palasio in, Perisic out, jebote mora da je Rodri razbio u nekim tekmama samo Manciu poznatim pa on ulazi u 64. min. a Joveta do 86. min. greje klupu, ajde dera neko objasnjenje ovih genijalnih poteza.

---------- Post added at 18:18 ---------- Previous post was at 18:16 ----------

Ti ces to izvuci kontam, jbg citas Mancia, Guaro i Joveta u 89. odnosno 86. a fenomenalno brzonogo krilo Rodri Palasio koji je sveze produzio ugovor po trenerovoj zelji dobija vise sanse.

---------- Post added at 18:22 ---------- Previous post was at 18:18 ----------

Deda Palasio, 664 min. Joveta 883= Mancini veliki strucnjak... hahahaha

---------- Post added at 18:28 ---------- Previous post was at 18:22 ----------

Vrhunac Mancinijeve trenerske gluposti ove sezone je dovodjenje Mela, sto kaze hulle tog lika ne da ne bi platio 3-4 mil. nego ga ne bi uzeo ni za dzabe pa sve da mi i on sam oprosti platu, koju btw ima preko 2 mil. kazem ja lepo vrhunac njegove tuposti.
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2016   #28
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Toliko gluposti u jednom postu za nepovjerovati .

1. Porediš Jovetića sa Melom.
2. Već si se u temi Shaqiri provalio jer si htio da blatiš Mancia.
3. Jovetić nije igrao iz poznatih razloga, a to je kazna jer se zakačio sa Icardijem.

---------- Post added at 19:55 ---------- Previous post was at 19:24 ----------

__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2016   #29
Sile87
First team
 
Sile87's Avatar
 

Join Date: Aug 2012
Location: Helsingborg,Sverige
Posts: 2,718
Default

Toliko gluposti a ti nisi ni jednu naveo, hahahahaha, stvarno si lik, pa kako da ga ne poredim kad ovaj igra umesto njega, izbacis Mela i dobijes Jovetu iza napadaca, eto zasto ih poredim. Nadji mi koji su to mediji preneli da se Joveta zakacio sa Ikcem, ja mogu naci jos 5 koji su preneli drugacije. A ti tvojim postom nisi ni 2% odgovorio na moj, dje je objasnjenje za Palasia, Nagatoma, za dovodjenje Mela... a dera???

---------- Post added at 20:47 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

Ne igranje Tellesa...
Sile87 is offline   Reply With Quote
Old 12-01-2016   #30
dera
Golden member
 
dera's Avatar
 

Join Date: Feb 2009
Location: Bugojno
Age: 34
Posts: 11,181
Default

Otkud ja znam odgovor na takva pitanja, jesam li vidovita bababrka? Čuj porediš Mela sa Jovetom jer bi napravio tu zamjenu, oj Bože, bravo .
__________________
"Imam veliko poštovanje prema ostalim napadačima, ali Diego je Diego" - Andrea Stramaccioni nakon povrede Il Principea
dera is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 06:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.
Copyright © 2009-2022 Beneamata.com
Football news Football transfer news Real Madrid news Chelsea FC news Inter Milan news Mario Balotelli Davide Santon Edin Dzeko Gonzalo Higuain Andrea Ranocchia
Bayern Munchen news Liverpool FC news FC Barcelona news Gareth Bale Manchester United news Yaya Toure Arsenal FC news Radamel Falcao Philippe Coutinho Mateo Kovacic